Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ingatlant vásárolni az...

Megéri ingatlant vásárolni az Állatorvosi Egyetem környékén, befektetés céljából?

Figyelt kérdés
Főleg külföldi diákokat szeretnék megcélozni, azt tudom,hogy az Orvosi Egyetemen sok a külföldi diák, de az Állatorvosi Egyetemről nincs túl sok információm. 450 Euró per hónapos kiadási díjban gondolkodom (persze a lakásban két diáknak lenne hely, teljes felszereléssel).

#egyetem #ingatlan #kiadás #ingatlan kiadás külföldi diákoknak
2014. nov. 21. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetemek, főiskolák, központi helyek közelében mindig érdemes befektetési, kiadási céllal ingatlant vásárolni.
2014. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem megéri.
2014. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pillanatnyilag jó, de várhatóan 4-5 éven belül az Állatorvosi kiköltözik Gödöllőre és nem tudni mi lesz a helyén. A SZIE Állatorvosi Karára és a Gödöllői MKK-re egyaránt jellemző, hogy nagyon sok külföldi hallgatója van, más egyetemekhez képest és ezek között kifejezetten jómódúak is szép számban vannak.
2014. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,honnan veszed ezt az információt, hogy az Állatorvosi Egyetem ki fog költözni Gödöllőre?
2014. nov. 23. 04:50
 5/5 anonim válasza:

Ez nem egy biztos információ, de többször felmerült már, mert az Állatorvosi Kar rég kinőtte már a mostani kampuszát és a Gödőllői kampusz környékén lenne hely az építkezésre. Ráadásul az egyetem központja már amúgy is ott van.


Eredetileg az Állatorvosi Kar a Keleti pályaudvar és a lóversenyzés közelsége miatt volt jó helyen, de ma már ez az eredeti indok is elvesztette jelentőségét. Az épületek elavultak, viszont drága helyen vannak, tehát az árából jelentős beruházások lennének fedezhetők Gödöllőn.

2014. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!