Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gázbojler vagy villanybojler?...

Gázbojler vagy villanybojler? Kinéztünk egy házat 70 nm-es gázbojler van benne és nem tudok rájönni miért nem veszik mások meg, ( mi még pénz hiánya miatt ) nekünk otthon villany bojler volt ezért nem tudom a gázbojler rosszabb vagy jobb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érteni, hogy mások mit nem vesznek meg.


A villanybojler egyértelműen drágábban üzemel, mint a gáz vízmelegítő. Ráadásul ha kifogy a villanybojler, akkor elég sokat kell várni az újabb melegvízre.

2014. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fuss neki még egyszer a kérdésnek mert elég értelmetlen ahogy fel tetted. Kinéztél egy házat 70m2-es gázbojlerrel , és csodálkozol hogy másnak nem kell? 70M2 es bojler rohadtul nagy. És ez mi? : ( mi még pénz hiánya miatt )
2014. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem mások is a pénz hiánya miatt nem veszik meg azt a házat. A gázbojler hatékonyabb mint a villanyos.
2014. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3 dik válaszoló akkor megnyugodtam :) akkor is a miénk lesz az a ház !!! :)
2014. nov. 24. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Írástudatlan és még sértődik is...


Tényleg hatalmas lehet a 70 m2-es bojler, én se venném meg!


Mi az a 3 dik, harmadik akart lenni? (3. = harmadik)

2014. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy már leírták, a gázbojler jobb, mint a villany. Hogy miért nem veszik meg mások a házat, hát nem tudom, de alaposan körbe kéne járni, mert lehet oka van. Annak azért mindig oka van, ha egy ingatlant hosszú ideje nem tudnak eladni. Javaslom, nézessétek meg statikussal, még akkor is, ha ezért fizetni kell. Valamint a környéket is alaposan nézzétek át, hátha ott van valami, ami miatt mindenki kifordul onnan...
2014. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt mindkettő,gyakorlatilag egyárban jössz ki.Nekem az 50l gázbojlerem 3000Ft-nyi gázt fogyasztott havonta,mióta villany van kb ennyivel több a villanyszámlám.
2015. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!