Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Deák ferenc téri, Nyugati...

Deák ferenc téri, Nyugati pályaudvari vagy Ferenciek téri metróállomások környéke mennyire biztonságos, kultúrált rész? Érdemes ott lakást venni?

Figyelt kérdés

Ezeknek a környékén szeretnék lakást venni, tanulmányaim elvégzése miatt, azon Bp-et nem ismerem egyáltalán!

8. kerületben van a sulim, de mindenki lebeszélt a környékről!


Mist ezekben gondolkozom..

Melyik környék a legjobb?

Ti melyiket választanátok?


2014. dec. 1. 11:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a belvárost. Többek között ha van autód, akkor felejsd el! Szinte mindig letörik a visszapillantókat a kocsikról, a hátsó szélvédőt, nekimennek az álló autóknak ( kevés hely miatt ), tudom a páromék ott laknak. Éjjel hangos szórakozó fiatalokkal, mindenhova oda pisilnek,kapualjba,két autó közé...ajánlom inkább a 13. kerületet, ami szintén belvároshoz közel van, vagy 3. kerületet ( Flórián tér körül, ott jár az 1-es villamos is ). Bérelni most drága, főleg a belvárosba. Én vásárolnék, és ha nem jönne be,befektetés céljából megtartanám és kiadnám a lakást. Amúgy ott is mennek most fel az árak ! Remélem tudtam segíteni!
2015. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!