Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásról házra váltanánk. Már...

Lakásról házra váltanánk. Már nem dolgozunk, de nem szeretnénk Pesttől távol lenni. Mit ajánlanátok, melyik részre esküdtök? L9 m. -ig mennénk el.

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 16:20
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Tizenkilenc m. bocsánat az elirásért. Te hol laksz? Miért jó?
2014. dec. 19. 16:21
 2/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Rákospalota vagy Zugló.Kellemes kertvárosi helyszínek vannak...

2014. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt is nézegettük, de ezért az árért csak romokat láttunk a neten. Felpontoztalak.
2014. dec. 19. 16:45
 4/32 anonim ***** válasza:
Mi nektek a Pesttől nem messze?Ha kék busz jár még ,az belefér pl.?
2014. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Igen, igen!!!
2014. dec. 19. 20:19
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Dunakanyar, elsősorban Szentendrétől Visegrádig. A kisebb házak is téglából épültek, a felújították már tetőtérrel és szigeteléssel látták el, átminősítve családi háznak. van víz, gáz, csatorna, telefon (net), műholdvevő, biztonsági rendszer, boltok, jó (VOLÁNBUSZ) közlekedés. A telkek is szépek, vannak hegyoldaliak és lentiek is. Dunapartiak árvízveszélyesek. Leányfalu, Szentendre, Tahi a legszebbek. Ezért az ártért kis luxusházat lehet kapni.
2014. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Leányfalu valóban szóba jött. Ám nagyon nagy váltás lenne a hegyoldal. Én városi ember vagyok, már a ház is nagy lépés, egy nyaraló jellegü ház már nekem nem nagyon fér bele. Olyasmit szeretnék, ahol nem szakadok el a várostól. Leányfalun a városban még el tudom képzelni, de a hegyen nem. A dunakanyart én is szeretem. Esztergomban születtem, és iskoláztam. Nagyon aranyos vagy. Nagy segitség, mert én hiányos ismeretekkel rendelkezem a számitógép területén.
2014. dec. 21. 08:02
 10/32 anonim ***** válasza:

Esküdni egyikre sem :-) de azért ennyi pénzből már lehet normális házat kapni.Mik az igényeitek?Gyál ,Pécel,Dunakeszi,Vecsés,XVIII.-XVII.-esetleg IV.kerület

Ingatlan.com

Ingatlanbazár

ingatlantájoló

itt nézegessetek...

2014. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!