Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a kedvenc városotok,...

Melyik a kedvenc városotok, melyiket ajánlanátok? Új életet szeretnék kezdeni egyedülálló anyukaként, pici gyerekkel.

Figyelt kérdés

Pest megye érdekel leginkább, Budapest kizárva. Szóba jöhet Fejér megye is.

Tudtok élhető, barátságos várost ajánlani?

Ami fontos: közbiztonság, bölcsi/csana, ovi, suli, zeneiskola legyen. Rendezvények, közlekedés, sétálóutcák, stb...

Ezekről van véleményetek? Nagykőrös, Kiskunlacháza, Vác.



2014. okt. 13. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, de véleményt, indoklást is szívesen fogadok! Csak városokról, kisvárosokról.

Ha esetleg negatív, "elrettentő" példát tudtok, azt is várom :)

2014. okt. 13. 15:25
 2/3 anonim válasza:
Én azt mondanám, ahol jó állást találsz. Gyerekneveléshez nagyon jók a Buda melletti települések, jó a levegő, közel az infrastruktúra, persze drágábbak. Ismerősömék Gödöllőre költöztek, szeretik. Pesten egyébként sok kistelepülésjellegű kerület is van és frekventált. Kispest, Pesti út, Rákos..., mind OK.
2014. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Budapesten élek,itt Pesten minden megtalálható,munkát is lehet találni,de drága.Én szívem szerint Mosonmagyaróvárra vagy környékére költöznék mert közel van a határhoz,az emberek barátságosak és a közlekedés is olcsóbb,ráadásul ott is van rengeteg munkalehetőség pl.gyárak,szállodák stb.
2014. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!