Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez hogy működik? Legalább...

Ez hogy működik? Legalább harmint FRISSEN meghirdetett ingatlant hívtunk (mind ingatlanos), és a 95%-a közölte, hogy az már el van adva.

Figyelt kérdés

Volt, aki azt mondta, hogy több hete nincs meg. És volt olyan is, ami először hirdetett ingatlan volt, 24 órán belül hívtuk, és már mondták, hogy szerződés van rá.


Nem értem, ez általános, hogy akkor is hirdetik, ha rég eladták? Vagy hogy azonnal (de egy napon belül???) elkel?


2014. dec. 27. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek a kamu ingatlanok, jó árban vannak a minőségükhöz képest. A delikvens betelefonál, az már sajnos nincs, de van nekik helyette xarabb drágábban, nézd meg.


További trükkök, ha megnézel egyet, akkor közlik, hogy van már rá árajánlat, te mennyit ígérsz?

2014. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az elsőknél még csalódott voltam, hogy ilyen szerencsétlenek vagyunk, de azért a 10. után nagyon gyanús kezdett lenni.


Egyébként legutóbb pont így volt: az a bizonyos elkelt, de van 3 millióval többért, és az sokkal jobb. Mert a másik...


De micsoda eljárás ez? És mire jó? Ha nincs rá pénzem, nekem hiába ajánlgatja a drágábbat.

2014. dec. 27. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a nyáron vettem lakást. Oldalakt tudnék írni az ingatlanosok és tulajok piszkos kis trükkjeiről :)
2014. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi megvettunk nagyon jó áron egy lakást.

A közvetítő cég még utána is "hirdette" ezzel a módszerrel. A végén már nem éppen kedves hangnemben közöltük, hogy legyenek szivesek levenni a hirdetést.

2014. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez elképesztő :(


Légyszi, 20.23-as válaszoló, írd meg a tapasztalataidat (ha ide nem akarod, lehet privi is).

2014. dec. 27. 20:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első 20.33-as Válaszolóra gondoltam.
2014. dec. 27. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én novemberben vettem egy kis házat, decemberben be is költöztem, tavasszal legalább tizen jöttek, vevők. Mint kiderült, kint maradt a hírdetés az egyik irodában és a neten. Hanyagság vagy gazemberség, ki tudja?
2014. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!