Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Költöznénk 3 gyerekkel a...

Abaffy Balázs kérdése:

Költöznénk 3 gyerekkel a következő városokat néztük ki: Sülysáp, Pilis, Tárnok, Érd és Gyömrő. Milyenek az Iskola, ovi? Boltok? Tömegközlekedés minősége, közbiztonság, orvosi ellátás? Ami még érdekelne, hogy internet szolgáltatók milyenek vannak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 14:41
 1/4 anonim válasza:
73%

érdi vagyok, nem ajánlom senkinek! Rossz utak, állandó útfeltúrások a csatornázás miatt, rengeteg cigány, főleg esténként a stop shop-nál, ahova az összes volán busz bemegy(végállomás általában).

Csak a Bajcsyn meg 20 percenként busz, de a többi helyen csak óránként, a zsúfoltabb időközökben talán 40 percenként.

Orvosi ellátás egy vicc, rosszabb nem is lehetne, internet van minden kb, ilyen téren nagyon jó.

Iskola cigányok, ovi cigányok...

Jó boltok csak a központban vannak, illetve tesco, ahova busszal nem könnyű eljutni, elég sok séta és általában kell 1 átszállás. Talán spar, de én nem szeretem mert elég drága(ennyiért szinte kisboltban is megveszek mindent)

Tárnok eléggé elhagyatott, sok idős ember, csak kis üzletek...


Százhalombatta!! nem soroltad ide, de nincs messze és minden téren jó! Közbiztonság remek, suli remek, az összes, óvodák kultúráltak, az egész város szinte cigánymentes(1-2 család az egész városban)

Busz, vonat príma, 30 percenként jár általában, este csak óránként.. Ott a tesco is, ami könnyen elérhető.

Ha a helyedben lennék én biztosan ezt választanám!

Vonat Déli-ig megy közvetlen, busz Kelenföldig.

Lakások 50-60m2-esek 8-10 millió között vannak, családi házakat már kapni 25 körül(amikben szívesen is laknak emberek).

Albérlet havi 50+rezsiért bármikor.


Ha a 2 városról még szeretnél tudni valamit, írj.

2015. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Várom a folytatást :)
2015. jan. 5. 20:41
 3/4 anonim válasza:
100%
Sülysápot említetted, Mende? Egyik ismerősöm sülysápi mi is nézelődtünk ott, de Mendén kötünk ki. Azt mondta sokkal jobb mint Sülysáp. Nagyon kedves kis község, alig várom hogy ott élhessek. Plusz az ingatlan árak még nincsenek az egekben. MÉG!!
2015. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 masni1 ***** válasza:
100%

A helyetekben: Érd: nehogy!!! Pilis: ááááááááááááá ! Sűlysáp: Isten ments! Tárnokot nem ismerem.

Gyertek Gyömrőre!!! Minden kultúrált, az összes utca aszfaltozott, Színvonalas oktatás, Tófürdő, jó orvosi ellátás stb. A környék gyöngyszeme. T-com, UPC, A Keleti pu vonattal 30 perc. Szerintem ha megnézitek meg fogtok lepődni!!! Sok szerencsét

2015. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!