Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire vállalható környék...

Mennyire vállalható környék most a Magdolnanegyed? 2015 Lakásvásárlás ügyében.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában esedékes a lakásvásárlás. A keretből (10-11M) csak a 8. kerületben találtam lakást. Máshol csak minigarzont esetleg szintén rossz környéken nagyobbacska lakást.


Szóval a kérdésem az, hogy a Lujza utca (esetleg Köris) mennyire vállalható hely? Voltam már ott, sőt voltam a lakást is megnézni. Nagyon jó állapotban van maga a lakás szerkezetileg, viszont az utca még mindig elég romos. Teleki tér korrekt, viszonylag a Kálvária is, de nem járok arra mindennap hogy legyen elég tapasztalatom. Két lakás van az utcában, mindkettő az utca két végén. Az egyik a Telekihez a másik a baross utcához van közel, így elvileg nagyon nem kellene éjszaka a sötétben botorkálni.


Szerintetek?



#8.kerület. Lujza utca
2015. febr. 24. 19:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igazából nem terveznénk odaköltözni, inkább kiadni albérletbe. Kérdés, hogy mennyire lehet kiadni.


Panel és garzonok kilőve, azért nem érdemes szerintem pénzt kiadni. Pláne nem 15 éves fizetéssel. Én szívem szerint nem vennék itt fent semmit, de el kell költeni a pénzt... Köszönöm mindenkinek azért. Kicsit eltértünk a tárgytól.


A lényeg az lett volna,hogy mennyire fejlődik ez a környék, érdemes e venni befektetés gyanánt ingatlant. Esetleg mennyire kiadhatók, netalán odaköltözhetők e. Sokan mondják, hogy nem annyira vészes.

2015. febr. 25. 11:10
 12/14 anonim ***** válasza:

"A lényeg az lett volna,hogy mennyire fejlődik ez a környék, érdemes e venni befektetés gyanánt ingatlant. Esetleg mennyire kiadhatók, netalán odaköltözhetők e. Sokan mondják, hogy nem annyira vészes."


Ne haragudj, de akkor te is eltértél a tárgytól, mert erről csak most olvasok, nem írtad, hogy befektetésnek szánod. Amúgy én befektetésnek nem vennék ezen a környéken lakást, de ha sokan azt mondják, hogy nem rossz környék, nyugodtan vegyél ott, akkor miért kérdezed, miért nem teszed meg?

Én biztosan kihagynám azt a környéket, inkább mennék panelbe vagy külvárosba, de a 8.ker. azon részére semmiképp. Amúgy az első válaszoló szerintem elég jól leírta a helyzetet.

2015. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szabina_1991 ***** válasza:
Rehabilitált helyen ne vegyél lakást. Az sose lesz jobb... Én is olyan környéken laktam. A Lujza mellett. Egyszóval: katasztrófa. Mocsok, bűz, undorító. Az emberek még rosszabbak. Rengeteg a drogos, alkoholista, lepukkant ember. A csövesek kb minden bokorban fetrengenek. Hányingerkeltő.
2015. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Van ilyen Budapest nogo térkép is már:

[link]

2016. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!