Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez miért ilyen olcsó?

Ez miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

Nézegetem a halastavakat, és megdöbbentően alacsony árakat találok. Mik a buktatói egy ilyen befektetésnek? Az ember azt gondolná, hogy megveszi, 5 éven belül megtérül az ára. De ha így lenne, nem adnák el. Magas adó terheli a vízfelületeket?


[link]



2015. márc. 5. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
+illeték
2015. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy olyan nagy üzlet már ez. Tó hátán tó van már felénk is a sóderkitermelés miatt. Végül mind halastó lesz. Ha akkora üzlet lenne el se adná. Egyébként kicsi a tó komoly horgászatra. Nagyobb tavak is eladóak nyilván azok se mennek. Nézz csak körül ha halat nem viszel haza már 2000 forintért is horgászhatsz egy napig egy tavon.
2015. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz a link, mert semmi olcsót nem láttam.


Nem árt, ha tudod, hogy az új földtörvény miatt 1 ha fölött csak akkor vehetsz, ha megfelelő végzettséged van a terület kezeléséhez. Így ha pl. nem vagy agrármérnök, vagy lehet, hogy itt valami halgazdálkodási valami, akkor felejtős...

2015. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
35 millió neked olcsó? :D
2015. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!