Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy vályog/tégla falazatú...

Egy vályog/tégla falazatú betonozott alapú, Műanyag nyílászárós, szigeteletlen 60nm-es ház. Fűtése gázkazán, radiátoros fűtéses. Így 13000ft kb a gázszámla/hó. Megérné egy vegyes tüzelésű kazán beszerelése? Mennyivel lenne olcsóbb a fűtés?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 08:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg a házat el szeretnék adni, és mi ez alapján is szeretnénk dönteni a vásárlásról.
2014. júl. 6. 08:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyiért tudod beszerezni a tüzelőt. De szerintem 13000Ft/hó, az igen kedvező, én nem gondolkodnék az átalakításon, nem beszélve arról, hogy a gázkazánt nem kell rakni, hamuzni, stb.
2014. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk gázkazán és vegyes tüzelésű is van, fával fűtünk általában, mert kb. a harmadába kerül, mint a gáz. Ezt az arányt többektől is hallottam már, szóval szerintem nagyjából ezzel lehet számolni. Ha nem kell túl nagy átalakítás, akkor néhány éven belül megtérülhet a befektetés, szóval nem hülyeség.
2014. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy 54 m2-es szigetelt téglaház, elektromos fűtéssel, minden villannyal megy. Télen 18 ezer volt a havi számla.
2014. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!