Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egy ilyen lakás...

Szerintetek egy ilyen lakás Budapesten mennyit ér?

Figyelt kérdés

3. kerület Csillaghegyen

320 m² alapterület

720 m² telekterület

Épület szintjei 2

Energiatanúsítvány "A"

Fürdő és WC külön helyiségben

6 db klíma

5 + 5 fél szoba

beltéri medence

Fűtés gáz (cirko)

Komfort luxus

illetve garázs és pince is van.



2015. márc. 9. 11:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
Én nem vagyok ingatlanos, de szerintem két dolog az,hogy mennyit ér,és hogy mennyiért lehet eladni egy házat.Csillaghegy nagyon jó környéknek számít,biztosan súrolja az 50 milliót az érték.
2015. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az édes kevés :D
2015. márc. 9. 11:29
 3/17 anonim válasza:
Igen,közben utánanéztem, ezek a házak bőven 50 milliótól felfelé indulnak.
2015. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
2015. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Talán 80 millió felett.
2015. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

# 4

Igen ez az csak nem akartam belinkelni nehogy töröljék mert hogy hirdetés... csak arra voltam kíváncsi mennyire jó ár érte.

2015. márc. 9. 12:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra, hogy nem a házat, hanem a telek árát kell megfizetni, ha ez a ház a hegy alatt vagy hegyoldalban van, akkor 80-90 millió a reális ára. Ha dunai síkon, ott 50-60 millió, mert amíg nincs normális gát, a vevők mindig fel fogják vetni az árvíz kérdését.
2015. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fontos még, hogy mikor és milyen anyagokból épült, szigetelt-e, van-e benne minden (víz, gáz, csatorna, műholdvevő, biztonsági rendszer, mélygarázs, kábel (telefon, net) stb. Ha 30 éves, akkor 30-40 milliónál többet nem adnak érte.
2015. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

# 8

Ott van a hirdetés a 4. válaszban

De a válaszodból azt szűrtem le hogy szerited én vagyok az eladó de nem...

Amúgy az utcában van digi ár/arány értékben a leges legjobb!

2015. márc. 9. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez egy jelentéktelen, rossz aszfaltú, szűk mellékutca a dunai oldalon. Kb. 15 percre van a Dunapart, nem dombon van, vagyis ha áttöri a Duna a gátat, elönti, a kert talaja homok. Boltok, iskola, óvoda, minden elég messze van (főleg ha az utca békási végénél van a ház). Felújított, vagyis 30 éves is lehet. 30-40 millió körül a reális ára. Ott éltem a közelben sokáig, ismerem a körülményeket.
2015. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!