Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egy ilyen lakás...

Szerintetek egy ilyen lakás Budapesten mennyit ér?

Figyelt kérdés

3. kerület Csillaghegyen

320 m² alapterület

720 m² telekterület

Épület szintjei 2

Energiatanúsítvány "A"

Fürdő és WC külön helyiségben

6 db klíma

5 + 5 fél szoba

beltéri medence

Fűtés gáz (cirko)

Komfort luxus

illetve garázs és pince is van.



2015. márc. 9. 11:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom 30-40 millióért 120 nm felújított házak mennek csak azért tűnt olyan jó ajálatnak, de nekem nem kell biznyonygatni mert mondom nem én vagyok az eladó!

Óvoda meg iskola meg főlleg nem izgat nincs gyerekem és nem is tervezem.

2015. márc. 10. 14:58
 12/17 anonim válasza:
65m körül.
2015. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha Család utcai tetőteres, 10-15 éves ház lenne, akkor reális a 60 millió. De ott is töredezett az aszfalt, hatalmas pocsolyák vannak, rossz a járda, minden elég messze van, kivéve a Dunát.
2015. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"töredezett az aszfalt, hatalmas pocsolyák vannak"


Te szerintem rossz utcát nézel :D

2015. márc. 11. 00:55
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy kis szerencsével 60 ért elviszik, ha az energia-tanúsítvány még új.

Egy budapestinek nem sokat ér. Miért? Kint van békásmegyer legtetején majdnem. Volt ártéri területen épült.

Nagycsaládosoknak való lenne a méretek és a szobák alapján, de az utca és a környék felén nincs rendes járda. Igaz, az útburkolat jó állapotban van, de a tömegközlekedési oldala... eléggé rossz.

Szóval amiért jó lenne egy nagycsaládnak, más okokból meg pont rossz nekik.

Tény, autóknak van bőven hely, de egy gazdag embernek, esetleg párnak viszont túl nagy. Az ilyen ingatlanok szoktak vagy éveken át "eladó" tábla alatt állni, vagy áron alul elkelni.

2015. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem kell bemutatni azt a helyet, ott töltöttem az életem nagy részét. Tömegközlekedés csak a Czetz János utca--Mátyás király út (illetve mert az fent egyirányú, ott) vonalon van, illetve lent a Királyok útján. Boltok a HÉV környékén, nagybevásárlás Békáson, orvos és patika is fent, iskola a mellékutca felső végében, a járdák rosszak, sok helyen az aszfalt is, tipikus alvóváros. A Rákóczi utca--Batthyányi utca (11-es út) környéke zajos, kétszer 3 sáv, tele kamionnal. Egyszóval nemcsak a rossz ház miatt menekültem el onnan.
2015. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja és telekárban adtam el, így gyorsan elvitték.
2015. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!