Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ehhez a házhoz mit szóltok?...

Ehhez a házhoz mit szóltok? Érdemes lenne megnézni szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 9. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon megéri, ha igaz, amit írnak a hirdetésben, és azon a környéken szívesen élnétek.
2015. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nyíregyházán 18-ért bármit venni??? Főleg egy ilyen öreg kockaházat??? Felejtsd el.


-Nincs szigetelés

-A gázkazán azonnal csereérett

-Rendezetlen, csúnya kert, csúnya az egész úgy, ahogy van

-stb...

2015. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Ugyan mi bajod Nyíregyházával?
2015. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megnézni megnézheted.

A nyíregyházi árakkal nem vagyok tisztában, erről nem tudok véleményt mondani.

A gázkazán csere érett ez biztos.

Szerintem a tető is lassan. (Az nem felújítás, hogy a problémás, elöregedett palatetőt "befedjük" bitumenes lemezzel, ez kenjük be sárral megoldás. Valószínűleg a szaruzat sem bír többet ezért választották ezt a félmegoldást.)

A fal alatti vízszigetelés valószínűleg már nem 100%-os, látszik az egyik képen, hogy le van jőve a külső vakolat.

A lambéria alatt nem tudod mi van, sanszos hogy ott is találsz vizesedést. Ezeken a külső ("szép") nemes vakolat nem segít, csak bezárja a vizet a falba és "feljebb szorítja".

A födém szinte biztos hogy fa, ez sem lehet tökéletes (sanszos, hogy ezért van a lambéria és a polisztirol burkolat a mennyezeten).

Nagyjából ennyi.

2015. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ér ennyit a ház.

A reális ára olyan 10 misi környékén van, és lehet ezzel is nagyvonalú voltam, a környék pedig nem ér annyi milliót, amennyi a különbség a kettő között.

Ha nagyon kell, akkor nagyon nagyon maximum 11 millió, de mondom nem ér ennyit sem.

Sok pénzt kell ráköltened még, és ezt komolyan vedd figyelembe.

(remélem nem hangoltalak le)

2015. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon drága ennyiért. Majdnem a felét éri reálisan.
2015. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!