Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Közvetitö közölte, hirtelen...

Közvetitö közölte, hirtelen több arajanlatot kapott masoktol, akik aznap neztek meg a lakast, amikor en masodszor szerettem volna megnezni, mint komoly erdeklödö, azonban nem tudtam, mert azt a kifogast mondta, a berlönek ez a nap nem jo. Egy trükk?

Figyelt kérdés
Furcsa nem? Eltolta a 2.lakasmegtekintest egy hettel, de aznap-amit nekem lemondott többnek is megmutatta,es arajanlatokat kapott.Mondta,a legjobb ajanlat X Ft, ami kb. 7%-al kevesebb, mint a kiirt ar.Hogy erdemes reagalni, ha a lakas tovabbra is erdekel? Tegyek arajanlatot, ami szivem szerint 10% red.lenne-tehat 3%-al több, mint az allitolagos legmagasabb arajanlat?

2014. nov. 30. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy neked mit ér meg.


Nekem lehúzásszaga van, én 2 hét múlva érdeklődnék.

Ajánlhatsz magasabb árat is, mint a kiírt, de én biztos kételyek között élnék, és meg is utálnám, hogy hagytam miatta átverni magam...

2014. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!