Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy lehet ma könnyen eladni...

Hogy lehet ma könnyen eladni egy tanyát?

Figyelt kérdés
Kecskeméten felhívtam legalább 10 ingatlanost..mindenki elutasított, hogy tanyával nem foglalkozik. De akkor merre induljak el?
2015. márc. 27. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg ingyenes hírdető oldalakon, például itt:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2015. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van,hirdesd magad.

Mi is tanyán lakunk,de szuper helyen,én könnyen el tudnám adni mondjuk...

Írd bele,hogy például tanyasor,lakott környék,van-e fürdőszoba(nagyon fontos lenne,sokan a szomszéd öreg házat is azért nem vették meg,mert nem volt fürdőszoba,ez alap).Buszjárat mennyire elérhető(ha közel van,akkor bele írod)

Ha út mellett van,akkor azt is,mert előny,ha közel a város,az is előny,ha van kerékpárút,az is.Ha a posta házhoz jár,azt is bele kell írni,ha körbe van kerítve,azt is.

Ha lakás céljára alkalmas,akkor bele kell írni,hogy igenis lehet ott élni(nem így,nyilván,hanem az előnyeit kell előre,hogy mondjuk jó buszjárat,közel a megálló,iskola,óvoda-sokaknak fontos)

Ha van föld,azt is oda írhatod,de el kell dönteni,hogy lakás céljából hirdeted vagy inkább gazdálkodás/állattartás céljára (vagy mindkettő) mert akkor ha gazdálkodásra alkalmas,akkor bele írod,hogy mekkora,milyen föld van,ha ólak stb van,akkor azt is írd bele.

Utána a "hátrányait" hogy mondjuk fel kell újítani az ólakat.

Nyilván,ha egy romos épület van,akkor más a helyzet,én egy jó állapotú tanyát adtam el hasonlóképpen.

2015. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!