Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Héjas dió kilóját mennyiért...

Mi a fene kérdése:

Héjas dió kilóját mennyiért lehet eladni? Közepes szemek, könnyen törhető . Te mennyit adnál érte?

Figyelt kérdés

#eladás #vétel #héjas dió
2014. szept. 30. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem us sok van. Itt csak egy felvásárló van, az 130.- Ft-ot ad kilójáért. Ennyiért nem éri meg odavinni hozzá. A másik pedig: itthon nem tudom lemérni, az ő mérlege nem hitelesített.
2014. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megtorod es jo minosegu, akkor eladhatod kilojat 1500 ert!

Szerintem korbecsengetsz az utcaban es elkapkodjak mindet!

2014. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tőlem héjasan kérték. Egyébként törve 2500-2800.-Ft. kilója. azt mondják, de én még nem tudtam eladni egy grammot se , mert amikor van eladó éppen nem kell senkinek.
2014. okt. 1. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy 1500-at ér, hanem, ha 1500 ert adod akkor mind elkapkodjak toled! Foleg ha friss es finom.
2014. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!