Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik ingatlan cég a legnagyo...

Melyik ingatlan cég a legnagyobb Nálunk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a DH.
2015. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legnagyobbal nem érdemes szerződni. Eleve sokat kérnek 6%+áfa, ráadásul nem tájékoztatnak megfelelően a feltételekről, sőt mást mondtak!Olyan érdeklődöket hoztak nagyrészt akik igazából más lakást kerestek, csak rábeszélték, hogy nézzék meg az enyémet is, így feleslegesen rángatták őket oda, meg persze engem is. 1,5évig hirdették az ingatlanomat, olyan áron ami szerintük piacképes. Ezek után szerződést bontottam velük, de tovább hirdették a lakásomat és mivel nem voltam hajlandó új szerződést kötni ezért azt mondták az érdeklődőknek, hogy elkelt. Amint elértem, hogy egyikük levegye a hirdetést, egy másik azonnal feltette. Erről van jó sok bizonyítékunk is. Nagyon sok cirkusz után sikerült csak megszabadulni tőlük. Azóta saját magam eladtam az ingatlanomat többért mint amennyiért ők hirdették (több mint 1MFt), megspóroltam újabb 1MFt jutalékot amit nekik kellett volna fizetni.

Kis ingatlanos cégek 2-3%-os sikerdíjjal dolgoznak és eleve olyanokat hoztak akik hasonlót kerestek, normálisabban álltak hozzá az eladáshoz. Csak akkor keresnék ingatlanost ha más városban lenne eladó ingatlanom és akkor is csak kis céget.

2015. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!