Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dilemmában vagyok,4. kerületbe...

Dilemmában vagyok,4. kerületben, József Attila utca és környékén érdemes lakást vásárolni (3as metróhoz közel) vagy Dózsa György úti metrómegálló környékén inkább? Szempontok alább.

Figyelt kérdés

kb 20-21 millió forintom van összesen, amiből szeretnék új építésű 50+m2 3szóbás lakást vásárolni, s letudni az albérletet végre. Pár opcióm van jelenleg, 1-2 a 4. kerületben van a metró végállomáshoz közel, 1-2 pedig a dózsa györgy úti metrómegállóhoz. Utóbbi nagyon lenullázna anyagilag, de még megoldható nehezen, csak kérdés hogy megéri-e. Metró vonalon van mindegyik ami fontos. A 4. kerületben pár napja öltek meg egy embert nem messze a kiszemelt lakásoktól, ami kicsit megriasztott. Milyen ott a közbiztonság? Testvérek sokan vannak arra felé?

Köszönöm a választ.



2015. ápr. 2. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége hogy 10 éven belül újabb embert öljenek meg arrafelé. Igen, vannak arra tezsvírek, mint a legtöbb pesti csomópontnál.
2015. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Dózsa György út környéke minden szempontból rosszabb. (Lakossági összetétel, közbiztonság, épületállomány, beépítés sűrűsége, parkolási lehetőségek, árak) Én nem érezném jól magam arrafelé.

Újpest központnál gyakran járok, szerintem az jobb.

(Bár mindkettő vegyes / átalakulóban lévő környék, még utcán belül is nagyok tudnak lenni a különbségek.)

2015. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!