Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudnátok mondani olyan Budapes...

Vivike1369 kérdése:

Tudnátok mondani olyan Budapesten található családi házas övezeteket, ahonnan a belváros felé jó a közlekedés és az árak sem az egekben vannak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok:


Én a Csobogós ltp-n lakom (lakótelep), de a Fazekas sorban nőttem fel.

Ez a lakótelep mellett van, kertes házas övezet.

Nem tudom, hogy a többiek miről beszélnek?!

Ahol én nőttem fel, ott nem lepukkant kertes házak vannak. Sőt!!! ellenkezőleg .. egy - kettő nem kis palota.

Többek közt én sem lepukkant házban nőttem fel. De, ez lényegtelen. :)


Egyébként nézz végig a google térképén. Írd be egy utcát a kívánt kerületből (akár egy lakás hirdetés alapján) és nézd meg utcaképen.


Én pl. Újpalotára nem költöznék semmi pénzért sosem. Mondjuk az inkább csak panelos része a kerületnek.

De, egyből ott van mellette Pestújhely, ami félig panel, félig kertes. Ott is elég nyugis az élet.

2015. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A rákospalotai környékről mi a véleményetek? Közlekedés, kisebbség, zöldövezet, iskola,stb..
2015. ápr. 22. 15:29
 13/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem vagyok csilliárdos, és megfizethető cs.ház (max.30 milió) nem sok környéken van. Persze normális állapotú, és beköltözhető kellene, ami nem 500 éves és az utolsó felújítás is nem 30 éve volt:-)
2015. ápr. 22. 15:32
 14/17 anonim ***** válasza:
Ennyiért ilyet Budapesten, jó környéken nem kapsz.
2015. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ugyan már, miért ne kapna? Az még meg sem volt említve hogy mekkorát szeretne. Kisebb családi házat simán kap ennyiért. Én Budára költözöm, kicsi családi házba ennyiért. Csak rá kell szánni az időt a keresésre.
2015. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Eladó házak vannak, de!

1. Osztatlan közös! Kerülendő, ha nem akarsz állandóan pereskedni.

2. Félig felújított. Beszakad a tető, de szigetelt a ház.

3. Nem napon barnult szomszédság. Brrr...

2015. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kicsi házat keresek, maximum 100-120m2, kicsi udvarral, de költözhető jó állapotút!
2015. ápr. 25. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!