Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Új építésű ingatlant vállalkoz...

Új építésű ingatlant vállalkozóként mennyiért reális Rákoscsabán építeni?

Figyelt kérdés

Csak kb. ár érdekel.


Telekár: 12 millió volt.

Az ikrek a garázsoknál érnek össze.

Viszont az ikrek méretre nem lesznek egyformák.

Önkormányzat engedi.

A miénk egyszintes 80 nm2 és 10 nm2 garázs

A mellettünk lévő kétszintes tetőtér beépítéses 120 nm2 és garázs.


Ilyen paraméterekkel Ti kb milyen árral tartják reálisnak a kisebbet?


Én úgy gondolom, ha 26 millió Ft mondják, nem ebben a kerületben veszek, hanem inkább drágábban máshol.



2015. ápr. 25. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha az ár 26 milla felett lesz, nem veszem meg. Ha pont 26 vagy kicsivel alatt, akkor bevállalom.
2015. ápr. 25. 15:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdés. De szerintem a 80-as házat garázzsal ki lehet hozni 15M körül, a nagyobbat 25M körül. Ha nincs pince, semmi extra igény, és egyszerre tud épülni.
2015. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi zavaros rajta?

Van egy 910 nm2 telek, amit megvett a vállalkozó.

Épül rá egy egyszintes kisebb, meg egy kétszintes nagyobb ház, amelyek ikerszerűek, mert a garázsnál összeérnek. A kicsi eredeti ára telekkel együtt 25 millió elvileg...és ehhez jön még a garázs, amit nem tudom mennyiért húz még fel.Ha 1 millánál többért, akkor nem költözöm Csabára, mert ennyiért Csömörön is kapok kisebb ikret. Vagy drágábban veszek már közelebb pl a XVI-ban. 26-nál többet nem ölnék egy XVII. kerületi házba.

2015. ápr. 26. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egész zavaros. Már maga a kérdés is értelmetlen: "Új építésű ingatlant vállalkozóként mennyiért reális Rákoscsabán építeni?"


De a válaszom az hogy 26M-ba bele fog férni. HA 6M a telek, és azon nem akar sokat keresni, és ha volt közmű a telken. (ha nincs akkor plusz 1,5M szerencsés esetben) Akkor 19M-ból felhúzható egy 80 m2-es ház kis garázzsal.

2015. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látom jártas vagy a témában. Akkor szerinted megéri megvenni? Nekem Csabával van inkább a problémám, mert úgy gondolom, hogy nem túl népszerű oda költözni és mivel kint van, nehezebb is a házakat eladni. Szemben XVI. kerülettel vagy Csömörrel. Rosszul látom? Szerinted inkább nézzünk Árpádföldön, Kistarcsán, Csömörön?
2015. ápr. 26. 10:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Inkább megfogadnám a tanácsod, mert úgy gondolom, hogy ez azért hosszútávú döntés és nem akarok rosszul választani.
2015. ápr. 26. 10:27
 7/10 anonim válasza:

Te normális vagy? Nem népszerű manapság Csabára költözni???

WTF?

Ha a családtagok munkahelye jól megközelíthető, és pl. a lakhelyen nem működik vállalkozás, rokonok nincsenek messze, akkor jó hely Csaba.

Ha a kérdésekre nem a válasz, akkor NEKTEK nem jó hely Csaba.

Hihetetlen, hogy mikből képesek divatot csinálni az emberek!

2015. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Normális vagyok. Csabáról mindenki menekül, nézd meg mennyit hirdetnek és még áron alul sem tudják eladni. Csömör és Mátyásföld is leveri, márcsak közlekedés szempontjából is....
2015. ápr. 27. 18:27
 9/10 A kérdező kommentje:
Harmad annyi eladó ház sincs ezekben a kerületekben. Szerintem ébredj fel. Barátnőm 1 éve nem tud a kucorgónál lévő házától sem megszabadulni,,a másik meg a Naplásnál lévőtől. Ébredj fel! Ez a kerület nem ér semmit és aki teheti menekül.Pláne fiatalként.
2015. ápr. 27. 18:29
 10/10 A kérdező kommentje:
És mivel nem veszek a nyakamba egy később eladhatatlan f@st, így nem is építünk ott, hanem inkább Csömör.
2015. ápr. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!