Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 2 hónapon belül épül fel...

2 hónapon belül épül fel családi házunk, ami kisebb lesz, mint eddigi ingatlanjaink. Sok bútort, és egyéb ingóságot nem tudunk magunkkal vinni. Tanácsot kérnék, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Kidobni sajnálnám a konténerbe, hiszen más még egészen biztosan szívesen használná ezeket a dolgokat.Csináltatott, masszív konyhai sarokétkezőnkből kettő is van, egyik sötét színben, a másik világosban, konyhaszekrénysor, cipőtartó szekrény 2 db, gáztűzhely, villanytűzhely, nyaralóba nagyobb méretű tea tűzhely,francia ágy,sarok számítógép asztal, nagy méretű szőnyegek, stb.

#ingóság #jelképes összegért
2015. ápr. 25. 21:03
 1/6 anonim válasza:
Én szívesen elfogadnám :)
2015. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vatera,vagy valamelyik apróhirdetési oldalra kell felrakni ,és el fogják vinni,főleg ha nem kérsz érte sokat.Személyes átvétellel,így le van a gond a szállításról is.
2015. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Raktár bérlés ? Olvastam a netten,hogy létezik konténer raktár.
2015. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Segélyszervezeteknek is fel lehet ajánlani.
2015. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg add el áron alul, és hamar elviszik, hidd el.
2015. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kénytelen voltam mindent kidobni, mert a 72 éves rossz házban majdnem minden rossz volt. Eladni sem lehetett, még az egy használható heverőt és fémlábú asztalt, négy nagy szekrényt sem. Rossz tűzhely, rossz kályha, alig használható hűtő stb. Akit felfogadtam, az mindent elvitt, a bútorokat a szállító cég a raktárába vitte, onnan elviszik a segélyszervezetek (tudtommal a Vöröskereszt adta árvízkárosultaknak). Alig valamint hoztam el, éppen, mert ez a ház sokkal kisebb.
2015. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!