Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes eladó házakat...

Hol érdemes eladó házakat nézni, hogy mindkettőnknek elfogadható legyen a tömegközlekedés, ha egyikünk a pesti oldalon, a Népsziget közepének magasságában, másikunk a budai oldalon, a Normafánál dolgozik?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Akiknek van tapasztalatuk: Budakalász, Pomáz, Budakeszi, Nagykovácsi, Solymár mennyire könnyen "közlekedhető" a dolgos hétköznapokon?

Nézegettem még Budapesten belül is pl. az Ürömhegy környékét, viszont az -Google maps utcanézet alapján- nekem túlságosan csendesnek, kicsit félelmetesnek tűnik. :))

2015. máj. 14. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent pontosan a Népsziget közepének magasságában? Ez jelentheti akár Rákospalotát is :D

Az általad említett településekről egyébként csúcsidőben pokoli a bejutás (én Budakeszin lakom)

2015. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Solymáron most még nincs vonat, de remélhetőleg hamarosan át fogják adni, utána meg jó lesz a közlekedés.

Ha már agglomerációs város, akkor mindenképpen érdemes olyan helyre költözni, ahol könnyen elérhető (akár gyalog is) a HÉV, mivel így elkerülhető a reggeli dugó a buszon. Költözhettek külvárosba is, de itt alaposan utána kell nézni, milyen tömegközlekedési lehetőségek vannak. Egyébként Pesten belül viszonylag jó a tömegközlekedés.

Normafa kicsit necces, mert leginkább a Széll Kálmán tér irányából közelíthető meg, ide mindenképp hosszú az út. Viszont Solymárról vannak BKV-buszjáratok Buda felé, ami kicsit megkönnyíti a bejutást.

A vasúttal meg be tudsz menni Aqincum-ig, vagy Újpestig, vagy amennyire szükséges neked, a Népsziget elég nagy terület.

2015. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.Igazatok van, nem fogalmaztam túl pontosan: a Népsziget mellett, a Duna-parton van az egyik munkahely.

Várom a további véleményeket, tapasztalatokat!

2015. máj. 16. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben Solymár felől Újpesten át tudsz szállni metróra, amivel pillanatok alatt odaérhetsz. A vonat, mint említettem nyár végén kerül átadásra, de mivel évekre tervezel gondolom, ezért az a pár hónap, ami hátra van addig, nem olyan vészes.
2015. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!