Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Babánk megérkezése előtt még...

Babánk megérkezése előtt még költözni szeretnénk. Leginkább az ő érdekeit tekintve melyik települést ajánlanátok? Csömör, Kistarcsa, Nagytarcsa? Óvoda, lakosság, biztonság (c. -k), stb.

Figyelt kérdés
Minden tanács jól jön! Köszi!

#Kistarcsa #Csömör #Nagytarcsa?
2015. máj. 19. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó kérdés. Nekem Nagytarcsán van két többgyerekes család ismerősöm, szerintem jól érzik ott magukat, udvaron játszhatnak a gyerekek, nem paneldzsumbujban nőnek fel, kisebb a forgalom, stb. Az ovi, iskola problémára nem tudok mit mondani, inkább utazzatok többen egy jobb intézmény miatt... hosszabb távon gondolkodva az is fontos, bkv-val vagy kocsival utaztok. Van, aki pont amiatt nem ment Nagytarcsára, mert nincs kocsi és a buszmegálló messze van (este nem akart sokat gyalogolni).
2015. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem mindegy, mennyi van rá. De így a sorrend az alábbi: Csömör, Kistarcsa, Nagytarcsa. Csömörön a legdrágábbak az ingatlanok, az teljesen élhető település, tudomásom szerint sem óvodával sem iskolával nincs gond. Kistarcsa (mi itt lakunk) egy fokkal olcsóbb (talán a kerepesi romák miatt). Nagyon jó itt lakni, közel van Bp-hez, minden van, de pl. az iskolát nem ajánlották éppen az itt lévő romák miatt. A mi környékünkön egyáltalán nincsenek, így maga a környék teljesen élhető. Nagytarcsáról csak annyit tudok írni, hogy onnan a közlekedés Pestre problémásabb sokkal, mint a másik két helyről. De magát a települést nem ismerem.
2015. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm bőséges válaszaitokat! hmmm... érdekes, még a nézelődés fázisában ugyanez a sorrend alakult ki bennünk is, de Kistarcsán sokkal több az eladó ház, valószínű az lesz. Megkérdezhetem, hogy melyik részén laksz? Én nem ismerem a területeket, melyeken lakik a kisebbség? Tudnál írni róla, sokat segítene!!! Nem szeretném megkeseríteni a saját életünket egy rossz döntéssel! Nagyon köszönöm!
2015. máj. 21. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Zsófialiget részén lakom, a Zsófialigeti hév megállótól kissé beljebb, kb. 1,5 km-re, tehát autó szükséges oda. De az jó rész. Ahol vannak romák biztosan, az a másik oldal, tehát a Lidl oldala (valahol ott mögötte vannak azt hiszem). Szerintem Zsófialiget részen, illetve az Auchan-ligetben, meg Fenyvesligetben nyugodtan nézelődhettek. Egyébként a közlekedés jó Pestre, én autóval járok, igaz csak az Örsre, de elég jól lehet haladni, az első Bp-i lámpa fogja a forgalmat kissé, de nem vészes. Óvodáról nem tudok nyilatkozni, csak közvetetten, jónak hallottam, iskoláról már inkább negatív véleményeket hallottam, így én a XVI. kerületbe fogom a lányom járatni (most ősztől). Ellátottság tekintetében jónak mondható, van Auchan, Lidl, Penny, piac, hentes, cukrászda, de vannak más jellegű üzletek, ruházat, tüzép, építőanyagokat forgalmazó üzlet stb.stb. Szóval tényleg jól ellátott. Ha valami még érdekel, írj nyugodtan. :)
2015. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Nagytarcsáról van volan busz Cinkota HÉV állomásra, azzal pedig Örs vezér tere hamar elérhető.
2015. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül melyiket választottátok? És miért? (Mi volt az a plusz, ami miatt arra esett a választás?)
márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!