Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nagytarcsáról van infótok?...

Nagytarcsáról van infótok? Érdemes kiköltözni? Romák, közlekedés, környék?

Figyelt kérdés

Új építésű lakónegyedbe mennénk... de nem ismerem Tarcsát...most Zuglóban lakunk és kertesbe szeretnénk menni? Valakinek van tippje, hogy hova érdemes? Kevés roma, jó környék, viszonylag önnyen elérhető az Örs vezér tere?

Köszönöm a véleményeket.



2014. nov. 5. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel szerintem nem jó, mert csak egy sárga busz jár be a cinkotai HÉV állomásra. Amúgy az új lakónegyede elég jó, Nagytarcsa amúgy sem c. fertőzött - persze mindenhol vannak, még Zuglóban is (lásd Bíbor és Szugló utcák környéke). Ennyi erővel Rákoscsaba-Újtelepet is választhatnád, ott legalább több buszjárat is közlekedik, az M0 pedig hasonlóan közel van, árban ugyanannyi.
2014. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pécel is jó, van vasútállomása és kijár oda BKV busz is (196-os).
2014. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pécelen voltunk kinn. Nekem osszessegeben nem tetszett
2014. nov. 5. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Pécel új negyede szép, de nagyon kietlen helyen van a tömegközlekedéshez - hiába van helyi busz. Onnan meg jó 2 km a vasútállomás.
2014. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vecsés és Gyál viszont igencsak barnás.
2014. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak tömegközlekedésre számíthatsz, akkor Nagytarcsát felejtsd el. De c-ok tényleg nem nagyin vannak. Szerintem Pécel jó és még ott van Maglód is, ami talán nem annyira gáz közlekedésileg.
2014. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!