Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest környékén hol érdemes...

Budapest környékén hol érdemes házat venni? Érd, Törökbálint, Budaörs?

Figyelt kérdés
Sajnos az elszabadult lakásárak miatt párommal inkább Bp környékében gondolkodunk. 20-25 millió körül gondolkodunk házban, Érden, Törökbálinton vagy Budaörsön. (vasút közelében szeretnénk lakni, a közlekedés miatt) Mit ajánlotok, melyik jobb? Közbiztonság, emberek, kultúra stb? Köszönöm!
2015. máj. 19. 19:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Budaörsöt és Törökbálintot javasolom, egyrészt, mert mindkét településen jó a közbiztonság, másrészt infrastrukturálisan is magasan Érd városa fölött áll. A közösségi közlekedés mind a két településen a BKK járataival megoldott. Budaörsön nem érdemes a vasút mellett venni,mert ipari terület.Törökbálint MÁV-telepi része közel esik a vasútállomáshoz, de gyorsabban célbaérsz a BKK járataival és behálózza a települést. Budaörsön magasabbak az árak, de mindkét településen ebben az árkategóriában idős, felújítandó házat lehet ezért az összegért kapni. Budaörs zsúfoltabb ebben az árkategóriában, míg Törökbálint kertvárosiasabb.Érden, ahogyan írtam jóval olcsóbbak az árak, de nagyon vegyes a lakosság, ha érte mire gondolok. Túl sok a kisebbség. Sok sikert!
2015. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ! Akkor megpróbálok e szerint körbenézni. Igazából a vasút közelség azért lenne jó mert én vidékre járok dolgozni és vasúttal jobb lenne, mintha kocsival járnék.

2015. máj. 19. 21:56
 3/4 anonim válasza:
Értem. Annyit nem írtál még, hogy a házhoz ragaszkodtok vagy (2-4 lakásos) társasház is szóba jöhet? Egyből költözhetőt vagy felújítandót kerestek?
2015. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kajászót is érdemesmegnézni.
2020. ápr. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!