Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 17. kerület milyen...

Budapest 17. kerület milyen környék? - Rákoscsaba

Figyelt kérdés

Aki ott él vagy élt, mik a tapasztalatok? Milyenek arrafelé az emberek? :D

Mennyire csendes, kulturált kerület? stb....


2015. máj. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rákoscsaba-Újtelepről tudok nyilatkozni. 4 éve lakom itt, én totál elégedett vagyok. Bár szinte mindenkinek van kutyája, így néha van egy kis ugatási hullám, de meg lehet szokni. Repülőzaj nincs, svédek szinte nulla max. hetente egyet látok a boltban. Helyette inkább még van 20-30% vidéki arc akik kevésbé igényesek a környezetükre, de ők kezdenek kihalni, kiöregedni. Lehet, hogy mi vagyunk szerncsések, de az összes szomszéd rendes, jófej. Még a postás is és a boltok is jók. Éjjel csend van, az M0 közel van, így 22 perc alatt a Városligetben vagyok hétköznap. Olyannak mint én, aki zömében itthon dolgozik, jóval nyugisabb mint a belváros vagy akár Zugló és biztonságosabb is. Betörésről sem hallottam errefelé. Keresztúr ami gázosabb.
2015. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, viszont ha nincs autód, akkor kb egy óra a belváros. A kertvárosi feeling amúgy jó.
2015. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, amit benzinben elköltesz 10-15 év alatt, azt megspórolod az azonos méretű ingatlan árában. Nomeg az a +2 óra tömegközlekedés is pénz. Annak aki helyben vállalkozik vagy műhelye van vagy csak hetente 1-2 alkalommal kell bemennie a belvárosba, annak arany élete van Rákoscsabán. Dehát munka nem csak a belvárosban vagy Budán van, eleve így kéne gondolkodni. Úgy tűnik 2-3 éven belül már minden utca csatornázott lesz és aszfaltos akár a 16.-ban.
2015. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. jún. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!