Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy 100nm téglaház aminek...

Egy 100nm téglaház aminek tégla az alapja 1 m mélyen, és a ház is tégla épület. Mennyi téglából épithető fel nagyméretű?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés adat add meg a pontos méreteket a válaszfalakét is.Az alapot nem építeném téglából minimum

zsalutéglából.

2015. máj. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyban függ az alaprajztól is, téglából nem csinálnak alapot, mert a felszínközeli részen a víz és fagy szétszedi. a m2-be való téglamennyiségét pedig a honlapokon megtalálod, ez nem nagy számítási múvelet, ennyit csak meg tudsz csinálni.
2015. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igazából le akarnám bontani a tégla miatt ez egy régi polgári ház de nem vályog hanem tégla
2015. máj. 30. 07:59
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok most már tuti nem értem .Ha a bontást is számolod akkor nagyon sokba .Szerintem keress egy normális szanálással foglalkozó céget és próbáljátok menteni ami menthető. Átépítéssel lehet olcsóbban megoldható.Esetleg írd le részletesebben mit is szeretnétek.
2015. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
leakarom bontani a házat és felszeletelni az igy kinyert téglát belőle.csak nem tudom mennyi tégla lehet ebbe a házba.de majd feltérképezem a terepet.köszönöm a segitséget.
2015. máj. 30. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen vastagok a falak? Ablaknál tudod megmérni. Abból ki lehet számolni. Ha nagyon régi az a ház, régi a tégla is, azt ne használd fel.
2015. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!