Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érden madárneves utcában...

Érden madárneves utcában érdemes házat venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érden szeretnénk venni a férjemmel családi házat. Épp ma néztünk egyet a madárneves utcákban, konkrétan a Sólyom utcában, ami nagyon tetszik. Keresgéltam fórumokon infókat, de csak nagyon régieket találtam. Mindenhol azt olvasom, hogy nehogy a madárneves utcákban vegyen valaki ingatlant, tele van etnikummal,putris cigányokkal, és talajvizes. Utcaképen, ill. a helyszínen is láttam, hogy tiszta, rendezett házak vannak a környéken, nem hinném, hogy ilyen házakban cigányok laknának. A tárnoki vasútállomás közel van, majdhogynem Tárnokon van már ez a rész.

Tudna valaki használható infókat adni, hogy mi a helyzet itt 2015-ben? Ha ez a környék mégsem jó, hol nézzünk Érden, ami azért gyalog a vasútállomástól nincs messzebb 20 percnél?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 6. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A Sólyom utca nem olyan gáz, a régi hetvenes út másik oldala a cigány lakta környék. Zámori út - Kossuth Lajos utca - Bagoly utca köze, viszont onnan az nincs egy kilóméter. Ha a tárnoki vasútállomásban gondolkodsz, akkor szerintem vegyél házat Tárnokon!
2015. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Csak azért említettem a tárnoki vasútállomást, mert az van hozzá nagyon közel. Tárnokon is néztünk egy házat, ami nagyon vizes volt, és egyébként is azt hallottam róla, hogy ott nagyon vizesek a házak. Ahol meg nem vizes, nagyon messze van a vasútállomástól.
2015. jún. 7. 21:09
 3/3 anonim válasza:
Harkály utcában nézünk nem tűnik gázosnak, Ti mit mondanátok?
2016. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!