Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pomáz, Vörösmarty lakótelep...

Pomáz, Vörösmarty lakótelep jó hely?

Figyelt kérdés

Ott találtunk egy lakást, amit megvennénk, de nem vagyunk arrafelé ismerősek.

Jó környék? Jó ott a közbiztonság? Messze van a HÉV megálló?



2015. jún. 7. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, szemezgettem ott egy hirdetéssel. Most persze nem aktuális, talán 1 év múlva, de azért kíváncsi vagyok.
2015. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként azon csodálkozom, hogy ott ugyanolyan árak vannak, mint Pesten.
2015. jún. 7. 21:26
 3/12 A kérdező kommentje:
már ingatlanárak
2015. jún. 7. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Pomáznak vannak olyan részei, ahol rengeteg a nem napon barnult, de az a Kishíddal szembeni oldal. Az iskolában is sok a gyerek. A szomszédos Csobánkán nincs már magyar gyerek az iskolában. A HÉV állomás környékén is elég sokan vannak.
2015. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Mi direkt elmentünk körülnézni a hétvégén is, bejártuk a környéket, de nekem annyira jónak tűnt a lakótelepi rész, ami nem is lakótelep, hiszen gyönyörű sorházak vannak, csak pár 3 szintes panel van, de azok is igényesek.

Na meg átlag 25 millió forint ott egy sorház, a lakások 14-18 között, ezeket nem tudja bárki megfizetni. Ebből gondoltam azt, hogy a környékbeli iskolás, óvodás gyerekek is a környéken lakhatnak, tehát putris, beilleszkedni nemtudó nem igazán járhat oda.

2015. jún. 8. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy nem, ott tanított egy rokonom, kötelezővé tették a "vegyes" osztályokat. Nehogy már "rászista" legyen a gyerek. Aki ezek után tetűt kapott a mosdatlan, elhanyagolt, állandóan káromkodó, igen "kultúrált" padtársától. Mire apuka elvitte egy pesti elite iskolába a másodikos gyerekét.
2015. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva :( Nem tudom, hogy még meddig fogják ránk erőltetni, hogy mit szeressünk és mit nem.

Az én kislányomat is kiutálták az oviban, mert azt merte mondani egy cigány kislányra, hogy nem szereti, mert nagyon büdös és rondák a fogai. Egyszer meg ellopták a barátnője cipőjét az öltözőből és mondta, hogy biztos a cigányok voltak. Engem nem érdekel, hogy hüledeznek a szülők, vagy az óvónők, én nem fogom hazugságban nevelni a gyerekeimet és úgy beállítani, hogy mindenki egyforma, mert a való életben ez nem így van.

2015. jún. 8. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Pomáz vagy Csobánka: édes mindegy, mindkettő tele van a nem napon barnultakkal. Oda csak az menjen lakni, aki el tudja vinni a gyerekeit más városba vagy Budapestre. Mi házat akartunk venni ezen a két helyen, de elmentünk inkább Tahitótfalu Tahi részébe. Sokkal jobb hely, nem olyan tömény a népsűrűség.
2015. jún. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért "rászizmus" az, ha csendben és mindenféle zaklatás,támadás és bűz nélkül szeretnék élni a lakásomban vagy a házamban? Ha nem ragaszkodok ahhoz, hogy megtámadják a gyerekeimet vagy a páromat? Ha utálom, hogy nem tudnak halkan beszélni, éjjel-nappal üvölt a lakodakalmas zene és árad a bűz az udvarukból. Senkire és semmire nincsenek tekintettel, beilleszkedésről szó sincs. És ezek nem szegények, Mercivel járnak, aranylánc a nyakukban. Maradjanak csak a maguk köreiben, azokat biztosan nem zavarja.
2015. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pomázi vagyok és a Vörösmarthy lakótelepen lakom. Ezek a hozzászólások felháborítóak és hülyeségek is. Kisebbség mindenütt előfordul, de sem Pomázra nem jellemző, sem főleg erre a lakótelepre. Nyugodt csendes és bekamerázott jók környék. Többször hagytam már nyitva a kocsit és az erkélyajtót is. Nagyon figyel mindenki egymásra és segítőkész.Az közeli iskolába járnak a gyermekeim. Az egyiknek sosem volt roma osztálytársa (7 év alatt) a másiknak 5-es korában vanl egy évig 1 FŐ!!
2016. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!