Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Albertfalva, Gazdagrét,...

Albertfalva, Gazdagrét, Kelenföld vélemény (panel)?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és szeretnék magamnak egy szép egyszobás lakást vásárolni kb 13 millióig. Pestet nagyon utálom, a 11. kerület a kedvencem és azt néztem, hogy ilyen árba gyönyörű panel lakások kaphatók pl Albertfalván, Kelenföldön és ott van nekem a 47-es villamos. Kérdezném, hogy mennyire jó a környék? Kibirom ezt a 20 percet a belvárosig, képeken szép zöld övezetnek tűnik, na de az emberek?

2015. jún. 16. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Albertfalvát ajánlom, teljesen rendben van, kellemes, nyugis hely. Gazdagrét elég zsúfolt, Kelenföld meg helyenként már kissé züllött, főleg a pályaudvar környéke, de pl. Bikás park környéke egész jó. De ezek közül Albertfalva a legjobb szerintem.
2015. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
86%
Gazdagrét szerintem egész jó. Sok a növény van ott ősszel ilyenko szép színes a táj,friss levegő és viszonylag nyugis
2017. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!