Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyíregyházához közel (20km-en...

Nyíregyházához közel (20km-en belül) mely települések ajánlatosak költözés szempontjából?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy nyugodt, kevés betöréssel, kevés olyan emberrel. 5MFT-ért szeretnék családi házat venni Nyíregyházához közel, aztán 3-mat még ráköltenék a felújításra. Sényő, Nyírtura, Nyírtelek, Kótaj, Napkor -ezeket néztem a neten, de más is érdekel, ami ilyen távolságba van.

2015. jún. 24. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Napkor és Sényő erősen cigányfertőzött, bár sajnos a többi településen is előfordulnak, ahogy mindenhol a megyében.

Tudom ajánlani Újfehértót vagy Nagykállót, csendes, nyugis kisvárosok (bár a cigányság utóbbin sajnos szintén erősen jelen van). Vagy a kettő közt fekvő Érpatak nevű falu sem rossz hely, ráadásul a nemzeti vezetésnek köszönhetően más szabolcsi falvakhoz képest jóval kevésbé kell tartani a cigányterrortól.

2015. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg még Nyírszőlő...Mi itt lakunk és nagyon szeretem a környéket..:) Kótajt nem ajánlanám mert van egy jó pár zűrös emberke..
2015. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyìrpazony nyugis település, illetve még Oros sem rossz hely.
2015. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Napkoron alig vannak cigányok amúgy.
2015. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szabolcs, igaz kb 25 km Nyíregytől, csendes, kevés lakos, sok programmal, nagyszerűen fejlődik, Tiszapart, holtág horgászati lehetőséggel. Bűnözés szinte 0, térfigyelő kamera rendszer óta különösen. Vannak eladó házak is.
2015. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szabolcs megyében nem is tudom hol nincs cigány. Menjetek el Piricsére és akkor Napkor egy kis nyugodt családi kertváros lesz. Sok település régen cigánymentes volt és mára tele vannak mindenhol. Hova tervezz bárki is? 1-2 évre költözünk mi emberek. 10 év múlva bármelyik cigánymentes településből lehet 90%-ig cigány lakott település. Van aki 20 millió feletti házát 1-2 millióért tudja eladni, hogy elmeneküljön és azt meg megveszi a cigány. Aki fél az költözzön ki külföldre vagy oda se. Sőt a migránsok miatt meg szaladjon el Japánba...
2016. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*Nem 1-2 évre
2016. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!