Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudnék információhoz...

Hogyan tudnék információhoz jutni a Bp. XIII. kerület (Petneházy utca) veritas invest újépítésű lakásokhoz kapcsolódó építési engedélyről?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy leelőlegeztem egy lakást a fent említett beruházónál még áprilisban, azóta nem kezdi el az építkezést az építési engedély hiányára hivatkozva. Többszöri megkeresésemre hivatkozva, állítólag még nem kapta meg, önkormányzatra vár. "Következő héten biztos meg lesz" igéretek. Volt már valakinek tapasztalata az említett beruházó/kivitelezővel? Ha időt húz miért teszi? Furcsa számomra, hogy a hasonló új építésű lakások szinte azonnal elkelnek, itt viszont a 19-ből 2-3-nál látom, hogy eladva. A paraméterek megfelelőek, a hely ideális, nem vasút mentén, putriban stb... épül. Nekem fontos az idő, de a beígért 2016-márciusból így már nem lesz semmi, sőt szerintem 2017 inkább.

Köszönöm a választ!



2015. jún. 26. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!