Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megvehetem ezt a házat?

Megvehetem ezt a házat?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, a bátyám megvette a fele házat 4 millió forintért, apu az ô részét neki ajándékozta csak haszonélvezeti joga van. A bátyám egy forintot sem fizetett a bank felé, apu sem fizeti se a gázt se a villanyt. Csak azért nem álverezték el a házat, mert több a hitel, mint amennyit ér. Apu és a bátyám nem tudnak együtt élni, a kérdésem az,hogy lehet e úgy,hogy bemegyünk a bankba és letesszük a 4 milliòt és elengedik a kamatot?

2015. jún. 27. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivan?
2015. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érettek vagyunk a pusztulásra :D
2015. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn bevallom, hogy nem értem mit akarsz.
2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozni próbálkozhatsz lehet a bank belemegy a jobb 4 milla mint semmi alapon de mi lesz a rezsi tartozással és a haszonélvezettel ? És utána kirakod a bátyádat ?
2015. jún. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod megvenni? Később be szeretnél költözni? Vagy csak ki akarod húzni őket a bajból? Én amondó vagyok, hogy nem biztos, hogy megéri. Ha 4 misi a fele, akkor a ház nem lehet egy nagy durranás, én egy öreg házikót tudok ennyiért elképzelni vagy egy nagyon picit, szóval én biztos nem költenék rá.
2015. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbálkozni mindig lehet és néha kell is :)
2015. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!