Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Albérlet vagy lakáshitel?

Kókuszlány kérdése:

Albérlet vagy lakáshitel?

Figyelt kérdés
Dilemmában vagyok mert elkel költöznöm az albimból mert eladták határidő szeptember 15.Felvetődött a lakáshitelé lehetősége hogy az csak a saját lakásba dobott pénz.Ezzel együtt a párommal költöznék össze de most kérdés albiba mennyünk vagy vegyek fel a nevemre lakáshitelt? Mit javasoltok? 9hónapja vagyunk együtt még nem éltünk eddig együtt.

2015. júl. 7. 18:47
 1/3 acelsziv ***** válasza:
93%
Ennyi idős kapcsolatban, 0 közös előélettel NE vegyetek fel hitelt. Ha te fel tudsz venni annyit, amennyiből futja lakásra az OK.
2015. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon sokat rágódtam a kérdésen és arra jutottam hogy először okosabb lenne egy közös albérletbe ,menni kevesebb kockázattal viszont ugyan olyan szerep viszonyokban lennénk ez egészségesebb :) később még dönthetünk úgy hogy belevágunk egy közös lakásba ha úgy alakul :)
2015. júl. 7. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
okos döntés
2015. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!