Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 18. kerület (Havanna...

Budapest 18. kerület (Havanna lakótelep), Csontváry Kosztka Tivadar utca milyen környék Mennyire biztonságos vagy nyugodt? Lehet este mozogni vagy sétálni az utcán? Véleményeket és tapasztalatokat szívesen vennénk!

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez kb merre eshet [link]

2015. júl. 8. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen (90-es évek eleje-közepe) hírhedt lakótelep volt a Havanna, de azóta sok minden változott. Egyrészt bekamerázták, ami jót tett a közbiztonságnak, másrészt a lakosság összetétele is kedvezőbb irányba mozdult el. Persze a leghitelesebb, ha egy ottani lakos beszél róla, én csak érintőlegesen ismerem, mert a közelben lakom.
2015. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Állítólag nem jó környék, mert tele van cigánnyal. :/ Ezért olcsóbbak ott a lakások, én nem költöznék oda...
2015. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2-es voltam: Amúgy a lakás szerintem korrekt.
2015. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én biztos hanyagolnám a 10.emeletet. Nyáron dögmeleg lehet, ha mégis mennél oda kérdezz rá a tető szigetelésére, hogy az meg let csináltatva. ( beázás ).

Békásmegyert ajánlom ( 3. kerület ), az jobb környék.

2015. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szabina_1991 ***** válasza:
100%
Én lakást nem vennék ott, inkább valami jobb helyet keress. Pestszentlőrincen vannak normálisabb környékek, ha már a 18ban keresel.
2015. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Attila1976 válasza:
100%
1981-óta lakom a Havanna lakótelepen a Csontváry utcában. A 90-es években voltak problémák (sok betörés, autó lopás, gyerek bandák stb.) Se jobb, se rosszabb mint más lakótelep. Az ellátás szerintem jó, többféle közért, hétvégente piac, Tesco-Auchan busz is keresztül megy rajta, a tömegközlekedés is tűrhető. Nem bántott még senki.
2016. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont azért költöztünk ide januárba és főleg a 10.emeletre (11 emeletes a ház) mert olcsó, jó magasan van, és télen jó meleg (nagyon fázós vagyok)

Teljesen rendbe van itt szerintem minden. Hajnalban járok haza, és inkább néniket látok kutyát sétáltatni nem bandázó, ordibáló csürhét.

Lehet régen az volt nem tudom, de amióta én itt lakom semmi baj nem történt.

2016. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!