Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lenne érdemes lakást...

Hol lenne érdemes lakást nézni Pest környékén? Kis garzon lenne jó, jó közlekedéssel, kozbiztonsaggal.

Figyelt kérdés
Fontos hogy túl sokat ne kelljen utazni Bp-rol v. Bp-re.a legjobb lenne egy lakóinak terasszal v. Kerttel. Orvos, bolt, jó lenne a közelben.
2015. júl. 18. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Újszerű, ujepitesu lenne a legjobb plusz egy lakóparkban. A keret nem sok, 9M körül lenne.
2015. júl. 18. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne ábrándozz, ennyiért panellakást kapsz Békásmegyeren. Nagyon felmentek az árak 2013 óta.
2015. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legyen kötött pályás összeköttetése Bp-el.


Ez a feltétel bármennyire baromságnak tűnik,

nemlétezik olyan bevezetőszakasza az autópályáknak sem, amelyen rendszeresen nem alakulna ki dugó.

2015. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pest környéki lakást keresek.
2015. júl. 19. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon? Pest vagy Buda? Az egyik drága, a másik még drágább. Ha van sok pénzed, akkor Törökbálint, Telki vagy Páty.
2015. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs sok, írtam hogy 9M körül lenne. Fót pl.nem lenne rossz ott találtam de nem ismerem sajnos csak azt néztem hogy Budapestről nem lenne messze és fordítva.
2015. júl. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!