Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha egy családi ház kívülről...

Ha egy családi ház kívülről szép állapotban van, lehet belülről rossz?

Figyelt kérdés
Szép alatt azt értem, hogy nincs repedés a falon, nem mállik, látszik rajta, hogy stabil, stb.

2015. júl. 27. 12:02
 1/4 anonim válasza:

Előfordulhat. A mi környékünkön egy régi, részben már leomlott ház falaira építették meg az új házat, ami kívülről nagyon jól néz ki, de belül meg ott vannak a régi, rossz állapotú falak.

Kívülről egyáltalán nem látszik ez, csak onnan tudom, hogy láttam az építkezést.

2015. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

"látszik rajta, hogy stabil" ???


Lehet.

De neked mit jelent a rossz? Hogy rád dől, vagy hogy költeni kell rá?

Mi vettünk egy régi házat, tervező/statikus/engedélyező azt mondta, 30-as téglafala van, amikor ablakot cseréltünk, kiderült, csak 25-ös, a többi vakolat...

A víz és csatorna rendszer csere, villanyvezeték csere...


Szóval maga a ház nem rossz, de kell rá költeni...

2015. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
A csicsás amerikai stílusú kégliket többnyire építési próbálkozók húzták fel pár hét alatt , azok alapjai készültek törmelékből . Vasalást is kihagyták belőlük , semmit se érnek de jól mutatnak . Fejér és Pest megye érintett erőn ...
2015. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Belülről simán lehet penészes, beázhat, lehet rosszul szigetelt (nyáron meleg, télen hideg), a falban a vezetékek, csövek állapota is lehet rossz. Belül akár még a padló, plafon is lehet egyenetlen, a parketta vagy járólap rossz minőségű, rohadhat a csempe, akármi lehet ott.


De persze nem feltétlenül az.

2015. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!