Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vácon Buki lakótelepre és a...

Vácon Buki lakótelepre és a nyaraló övezetre lennék kíváncsi. Milyen ott lakni? Kisgyereknek lehet ott barátokat szerezni? Meg minden éredekel.

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiesik mindenből, nincs tömegközlekedése, kocsi kell hozzá. És elég közel van a DCM és a vasút.
2015. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Autónk van. És a nyaraló részt néztük. De majd még megnézzük jobban. Lehet csak albérletben leszünk ott 1-2 évig ismerősnek a nyaralójában.
2015. júl. 30. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Be kellene köttettni biztonsági rendszert, távfelügyelettel. Havi 3-4000 ft és nem tudnak betörni. Nyaralóövezet, sok a betörés.
2015. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, megnéztük az ingatlant. 2 éve nem voltak kint és nem volt bezárva az ajtó. Nem törtek be hozzájuk ez idő alatt. A két közvetlen szomszéd állandó lakos. De mivel sokat kellene költeni rá így szerintem tárgytalan.
2015. aug. 13. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nehéz elhinni, hogy nem törtek be. Nálunk valamelyik nap este 10 óra tájban kezdett el üvölteni az egyik ház szirénája. (A telek lenyúlik a Dunapartra, ott csak erdő, kerékpárút van és sötét. Onnan mászhatott be a betörő. De ezek a feszítővasas betörők nem is hallottak még távfelügyeletről). Azonnal jött az őrség, elkapták.
2015. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig együtt mentünk ki megnézni,a házat és azt mondták, hogy nem hiányzik semmi. Tópart u. azt hiszem. De még nem tudom, hogy mi lesz ha ennél döntünk elgondolkodok a riasztón.
2015. aug. 14. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!