Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásvásárlás előtt állok, a...

Lakásvásárlás előtt állok, a lakás jó áron van, jó környéken, de félek attól hogy 3. emeleti lift nékül. Lakik valaki ilyenben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves vagy és mennyi időre vásárolod. Bár fiatalon sem egy álom mondjuk a bevásárló szatyrokat cipelni, vagy a babakocsit gyerekestől. Én a másodikon lakom, ez még nekem pont belefér. Nem hallatszik annyira fel a földszinti zaj és nem köpöm ki a tüdőm, mire felérek. Meg nyugodtan nyitva hagyhatom az ablakokat, erkélyajtót, nem jön be senki.
2015. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Laktam harmadik emeleten, lift nélküli lakásban. Nekem nem volt vele gondom, mert nem szeretek liftezni. Attól függ az egész, hogy fizikailag milyen állapotban vagy. Ha bírod a lépcsőzést, akkor nincs gond, ha meg minden lépcsőfordulóban meg kell állni pihenni, úgyis rá fogsz unni rövid idő után (vagy megszokod, más lehetőség nincs).
2015. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amióta Pesten élek, úgy alakult, hogy mindig 3-4. emeleten lakom lift nélkül. Ennek közel 30 éve, most már nézek olyat, ami liftes. Ahogy az előzőek írták, nagyvárosban, társasházban jobb minél magasabban lakni. A sok lépcsőzést csak idős korodban nem fogod bírni, és persze gyerekkel, babakocsival is nehéz lesz. Ha érzékenyek, sérültek a térdeid, akkor viszont ne vállald be.
2015. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, gyereket tervezünk a következő 2-3 évben, de nem akarunk sokáig itt lakni, max 5-6évig.
2015. aug. 7. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!