Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valakinek volt már tapasztalat...

Valakinek volt már tapasztalata Király Leó ingatlanossal (Bp. )? Facebookon van fenn, ott ad ingyen tanácsot, aki kér tőle és bejelölget ismerősnek.

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ami azt illetni, nekem van. Egy nagy p*cs. Bejelölt ismerősének, én visszaigazoltam, mert lett volna pár kérdésem hozzá üres telekről történő szemételszállítással kapcsolatban, de nem válaszolt, csak megszerezte az e-mail címemet, telenyomta spammel, az idővonalamat meg elárasztotta a posztjaival. Aztán meg haverkodni is akart...
2015. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

De amúgy linkelnéd a profilját, hogy egyre gondulunk-e? Én is linkelem, itt van:


[link]

2015. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő az, de én alapvetően rendesnek ismertem meg, amikor meg elbeszélgettünk egymással, kiderült, hogy az apám egyik munkatársának a fia, apám rögtön felismerte, mert teljesen úgy néz ki, mint az apja. Aztán személyesen is találkoztunk, nekem ingyen segít bármiben, de én nem értem, hogy ennek a nagy segítőkészségének mi értelme van. Ő azt mondja, hogy ez a hivatása és ezzel próbálja magát fejleszteni. Érdekes egy alak amúgy.
2015. aug. 7. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez még csak egy tapasztalatlan kölyök, szerintem még egy sima lakáseladásban sem tudna segíteni vagy hasznos tanácsot adni. Csak reklámozza magát.
2015. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy meg te 31%-os, milyen alapon nevezed "p*cs"-nek az én ismerősömet, akivel jóban vagyok?! Szerintem rendes ember, már nem kölyök, ahogy te nevezted. Az, hogy mennyi tapasztalata van, más kérdés. Épp ezt próbálnám itt megkérdezni, illetve hogy mennyire gondolhatja komolyan, amit csinál.
2015. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
* Oké, tudom, hogy most a másik felhasználómmal léptem be, és az szintén 31%-kos, úgyhogy úgy értettem, hogy #1-es és 2#-es válaszoló. Elnézést. Ez így egy kicsit fura. :D
2015. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Jó ég, mióta csökkent le így ennek a százaléka, mint amilyen a tied, egy hete még 75-ös volt. :O
2015. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Szintén 31-es kérdező még te akartál oltogatni engem a százalékom miat?? xxD Erre meg a te másik fiókodnak is annyi xD Hogy neked mennyi eszed van
2015. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!