Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Összeírnátok melyek a problémá...

Összeírnátok melyek a problémás részek a nyóckerben? Ahol nem érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
Sajnos amennyi pénzünk van, a kereső mindig a 8. kerület lakásait dobja ki viszont a nagyobb részén cigányok laknak. Nem vagyok rasszista, viszont nem akarok problémás, veszekedős, üvegdobálós részre költözni kisgyerekkel. Vagy azt leírjátok hol érdemes lakást venni? Utcanevekre gondolok..
2015. aug. 28. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lakást én nem vennék 8. kerületben. De laktam már rövidebb ideig és nem volt problémám. Egyébkén a nagyon olcsó lakások, pont a szomszédok miatt olcsók. Nézzél inkább külterületen, vagy Pesthez közeli telepökésen lakást.
2015. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van? Békásmegyeren olcsón kaphatsz panellakást, akár felújítva is. Békésebb vidék.
2015. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiaba vannak jobb reszei 8.kernek,azert vannak helyek ahol nem tudod oket kikerulni ilyen pl rendelo,onkormamyzat,uzeletek stb... Barmi mast,meg az alberlet is jobb
2015. aug. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egész olyan. Konkrétan idén nyáron láttam hogy az egyik "jobb környéken" egy 150 kilós kancigány fényes nappal hugyozott ki a franciaerkélyről az utcára. Még szerencse, hogy nem kell napi rendszerességgel ott a rezervátumba járkálnom.
2015. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézzetek inkább külvárosi, agglomerációs helyeket, hosszú távon jobban megéri (rövid távon is).
2015. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztonság szempontjából korántsem olyan problémás a kerület, mint ahogy a legendák mondják, egy-két utcán kívül (pl. Diószegi, Kőris) bátran bevállalható. A látkép, a higiénia a köztereken viszont egyenesen borzalmas, és a többi belvárosi kerületben sem sokkal jobb a helyzet, javaslom inkább az agglomerációt költözésre.
2015. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi igazatok van..azèrt kellene a belvárosban mert fèrjem munkahelye itt van, nagyon sokat dolgozik és nem tud még ingázni is a külvárosba.. 8 milliót tudunk rászánni, de ezérz csak nagyon kint vannak lakások.
2015. szept. 1. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kimennék a külvárosba, vennék egy jó kis felújított panellakást és nem kellene attól félnem, mikor rabolnak ki, mikor erőszakolják meg vagy csalják el külföldre prostinak a lányomat, vagy törnek be és visznek mindent, amit nem, azt meg felgyújtják. Mert ez a helyzet, ahol nincs saját biztonsági őrség, mint a Corvin negyedben.
2015. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!