Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Merre lenne érdemes lakást...

Merre lenne érdemes lakást vennem, ha az ELTE gyógypedagógiai karán szeretnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Melyik kerületben? Jó lenne minél közelebb az egyetemhez, illetve fontos, hogy olyan helyen legyen, ahol a legtöbbet kaphatom a pénzemért. Tömegközlekedéssel jól megközelíthetőség is megfelel.

2015. aug. 26. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ne viccelj már, abba a suliba maximum 4-5 évig fogsz járni. Az ember kicsit hosszabb távra tervez, ha lakást vesz.
2015. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem 4 év hosszú idő, és szerintem jobban megéri, ha az ember a sajátjára költ, mint egy albérletre. Egyébként is honnan tudod, hogy ott maradnék-e utána is lakni vagy sem?!
2015. aug. 26. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. A IX. kerület az egyik legretekebb a fővárosban. Én biztosan nem költöznék oda végleg egy suli miatt, százszor inkább bevállalnék 20-30 perc tömegközlekedést. Ott van a suli közelében a metró és az 1-es villamos is, azzal gyorsan be tudsz járni elég sok helyről.
2015. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném megtudni, hogy melyik az a hely, ahol viszonylag jó a környék és könnyen is megközelíthető az iskola tömegközlekedéssel.
2015. aug. 26. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz a belvárosban lakni, V. és XIII. kerület, a kék metró mentén (Kálvin tér és Gyöngyösi utca között), nem fogsz mellé. Vagy 1-es villamos mentén XIII.-XIV., esetleg a túloldalon III. kerület (Stadionoktól a végállomásig). Másik irányban a budai oldal (XI. ker.). Kérdés, mennyit szánsz a lakásra. 30 percnél ne legyen hosszabb az utazás (gyaloglással, várakozással együtt), az már nagyon időrabló.
2015. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. aug. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!