Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes vadi új lakást venni?...

Érdemes vadi új lakást venni? Vagy jobb 1-5 éveset, amit már kipróbáltak?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy társasházat, amiben lakások épülnek, de sokat nem tudok arról, hogy mire kell figyelni ilyenkor. A fűtést és a melegvíz-ellátást gáz cirkó biztosítja.
2015. szept. 10. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

A használt abból jobb hogy az mar megvan, látod milyen is, ha problémák adottak a házzal az is kiderülhet könnyen.

Míg egy most készülő ház tartogat zsákbamacskát. . Építetotol függ mennyire fogja megtartani azt amit beígért. Én kicsit használtat vagy kulcsra készet vennék inkább.

2015. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Házaknál ez úgy működik, hogy 20-25 évesig fiatalnak számít, ha volt felújítása vagy tetőtér beépítése. A vadiújnál bármilyen hiba téged fog bosszantani, a használtnál ezek a kezdeti bajok már az előző tulajdonosnál javítva lettek.
2015. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vennék újat, nem éri meg az árát. A régebbieknél már látható, hogy stabil-e az alap, a falak nem repedeznek-e, jó-e a szigetelés, az áthallás és jóval olcsóbbak.
2015. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek közül az A6-os és az A11-es lakás az ami nagyon tetszik és nagyon jó árban is van.

2015. szept. 10. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Nem vennék ezen a környéken lakást ide jártam vezetni és nem volt a legjobb.

Én inkább picit használatát vennék mert ott látszanak a hibák ha vannak

De tényleg jó árban van

2015. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék teljesen újat valószínűleg. Inkább 1-2-3 éveset. Annyi idő alatt a talajsüllyedés megindul és elkezdenek repedezni a falak, ha olyan van.

Egy barátnőm egy 5 éves lakásban lakik albérletben. A vadi új lakásba ő költözött be anno első bérlőként. Tényleg gyönyörű volt, 1-2 év után megjelent az amerikai konyhájában egy hatalmas repedés keresztben a falon plafontól a padlóig, ami jó eséllyel folyamatosan mozog, hiszen egy szimpla festést azonnal ledob.

2015. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm, köszönöm. Akkor tényleg meggondolom még.
2015. szept. 10. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Az új annyival jobb, hogy csak a tied, sosem volt másé -- közérzet szempontjából, nem tudom, neked ez mennyi pluszt jelent.


Illetve ott van az is, hogy az 1-5 éves lakások kb. ugyanannyiba kerülnek, mint az újak, és nem biztos, hogy még kijöttek a hibák, viszont mindenképpen kell a felújításra költened, mielőtt beköltözöl, akkor is, ha csak egy tisztasági festésről van szó.


Az újnak előnye, hogy ha még nem szerkezetkész, mozgathatsz falakat, kérhetsz újakat, és te választod a burkolatot.

2015. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiadni veszem a lakást, szóval ha oda is költözöm egyszer, akkor úgyis fog más lakni előttem.
2015. okt. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!