Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hanyadik érdeklődő vette meg...

Hanyadik érdeklődő vette meg a lakásod?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tolongtak az érdeklődők.

Összesen 3 volt csak fél év alatt.

Az 1. egy nagyon unszimpatikus, kötekedős alak, annak örülök, hogy nem vette meg.

A 2. túl sokat akart alkudni. Annyira nem akartam lemenni.

Szóval a 3. lett az igazi.

2015. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: hümmögött, drágálta.

Második: nem jött vissza.

Harmadik: megnézte jó alaposan, pedig telekárban kapta. Aztán három részletben fizetett.

2015. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem az 5. vette meg.

Az 1. nem jött vissza, ott nem tudták volna a gyerekek ágyát (amit mindenképp hozni akartak volna) bepasszírozni a félszobába (emeletes ágy). Ott ment a huzavona, hogy hogyan lehetne....

A 2. keveset ajánlott, de megadta a számát, hogy ha gondoljuk, nagyon tetszik neki a lakás, de ennyi pénze van csak.

A 3. egy fiatal pár volt, róluk nem sok minden derült ki, nem jöttek vissza.

A 4. pár egyszer visszajött a szülőkkel, nekik nagyon tetszett volna, de a szülők lebeszélték őket, mert 4. emelet volt lift nélkül.

Az 5. pedig megvette. :)

Bp. XVI. kerületi lakás volt, tavaly ősz elején kezdtük árulni, 1 hónap alatt kelt el.

2015. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemrég adtam el saját lakást. Sokadik, ha a telefonos érdeklődés is számít. Volt vagy 100 telefonáló. Személyesen már kevesebben jöttek el. Azt hiszem a 10. volt aki megvette. Az időt nem kérdezted, pedig az is lényeges, nem egy év alatt kelt el az biztos. Viszegettem lefelé az árat, a végén már több millióval a legelőször meghirdetett alatt voltam. Ugyanis aki el akarja adni és nem csak hirdetgetni, annak engednie is kell. A gőgösség csak elriasztja a vevőket.
2015. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha el akarod adni, engedni kell az árból, de nem biztos, hogy milliókat, százezrenként is lehet, nekünk öt hónap alatt sikerült jó áron eladni.
2015. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... Nekem az a tapasztalatom, hogy a pár százezres engedményeket ingatlanok esetén észre sem veszik a vevők. Pár százezret az egy-két milliós autók árából szoktak alkudni. Egy 6-10 milliós, vagy sokkal drágább ingatlan árából már milliókat szoktak.


Szerencse függő is, mert lehet, hogy amúgy árulhatod nagyon sokáig, de lehet, hogy akkora mákod van, hogy véletlenül jön egy bolond, akire még egy bezárt hullaházat is rá lehetne dumálni modern horror stílusú luxuslakásként dupla áron.

2015. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1.meg is lepődtem.
2016. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!