Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A tábornok utca és pillangó...

A tábornok utca és pillangó utca sarka (fogarasi TESCO) milyen környék? Valaki aki ott lakik? Lakásvásárlás kapcsán kérdezem. Érdemes lehet ott venni lakást?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Mint legrosszabb "nyócker"!

Eszedbe ne jusson ott lakást venni!


Nem tudom, hogy a 10 emeletes panelekben, vagy a Várna utca felőli bérházakba akarsz lakást venni, de mindkettő pokol.


Közel két évtizedig dolgoztam arra rendőrként, hidd el, tudom mit beszélek!


Én akkor se költöznék oda, ha fizetnének érte.

2015. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából épül egy új társasház ott a bíbor utca és a tábornok utca sarkánál, ott néztem. A TESCO-hoz közeli végén.
2015. okt. 1. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Immár harmadik éve lakom kollégistaként az említett helytől kb. 300 méterre. Ezerszer sétáltam már mind a Tábornok utcán (igen, este is), mind a környékbeli többi utcán, de soha semmiféle problémát nem tapasztaltam.
2015. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, két eltérő választ! elgondolkodtató! Köszönöm mindkét választ! várom a továbbiakat is!
2015. okt. 4. 08:52
 5/6 anonim válasza:
0%
Mi lett végül?:) Egyébként tényleg nem a legjobb környék, inkább az Örs felé érdemes szétnézni, az már jó környék, kb. a Róna utcától. De a stadion felé tényleg maga a pokol.
2016. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pillangó park és környéke maga a pokol? :D

Komoly. :D

2021. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!