Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Zuglóban, az Örs Vezér Tere...

Zuglóban, az Örs Vezér Tere környékén, Pillangó utca, stb (XIV. Ker) vagy a XVI. kerületben keresnék albérletet, majd június közepétől, június végétől lesz aktuális. Mennyit érdemes spórolnom, milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

Most kollégiumban lakom (30.000 ftnál picit kevesebb) a XVI. kerületben. Tudom, nem városközpont, de a sulimhoz közel van nagyon (2 perc) emiatt kényelmes.


Nyáron dolgozni fogok; a szakmai gyakorlatomat elkezdem, viszont ősztől szerintem sokat kell még bemennem a suliba (ügyintézés, államvizsga tájékoztató, szakdolgozat konzultációk meg egyebek... ) szóval nem akarok például Budára költözni.


A másik, hogy nézegettem a belvárosi albérlet árakat, 60, 70, 80 ezer forint egy szobáért... + rezsi... hát basszus, az egyik szülőmnek kb annyi a fizetése, egy picivel több + a másik szülőmnek se sokkal több...

meg a kaució is rájön ugye.


Igaz, dolgozni fogok nyáron, de ugye +1 hónap mire az első fizum megjön; természetesen én is próbálok nyárra spórolni ezért kérdezem, hogy a XVI. vagy XIV. kerületben (Zugló, Örs vezér környéke, pillangó utca, vagy XVI. ker Mátyásföld környéke, stb.) milyen árak vannak?


Nekem csak annyi a lényeg, hogy külön szobám legyen, az mindegy, hogy új vagy régi építésű a ház, vagy az is mindegy hogy 2 3 4 ember lakik velem együtt, csak külön szobám legyen.


2015. febr. 27. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapest egyik legkedveltebb környékéről lenne szó itt bizony nem olcsók a albérletek például kedvenc lakótelepemen a Pillangó parkban egy 50nm lakás 80 ezer+rezsit elkérnek ha csak szobát bérelnél rezsivel együtt kb 55-60 ezer kerülne + természetesen 2 hónap kaució.
2015. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!