Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budakeszi Ingatlan Centrumról...

Budakeszi Ingatlan Centrumról vélemények?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem régen írta itt valaki, hogy ingatlanosnak akkor higgy, ha ló legel a sírján.

Lehet, hogy jobban jársz, ha követlenül a tulajdonos hirdetését keresed meg, vagy ha olyan nincs egyik oldalon sem, akkor kimész házhoz.

2015. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyi a különbség, hogy aki egyedül van és fél bizonyos erőszakosan nyomuló etnikumtól, az bízzon meg ingatlanost. És beszélje meg vele, kit hozhat, kit nem.

Venni is jobb velük, sok ingatlant megtekinthetsz, ha ismeri az igényeidet, olyat mutat, amin neked jó. Csak alá kell írnod, hogy láttad, de nincs se fizetési, se vételi kötelezettséged. Ha megvan, akkor az iroda ügyvédje mindent elintéz, Nav, földhivatal stb. Nem kell állandóan lógnod a munkahelyedről. Ügyvéd akkor is kell a szerződéshez, ha nem irodával veszel lakást. Én eladtam és vettem is, ezek a tapasztalataim.

2015. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahány budapesti ingatlanossal összeakadtam... pont hogy az előző válaszban felsoroltakat vagy magad intézed el, vagy senki nem fogja. Az ingatlanosok ajánlgatásai annyiban kimerülnek, hogy küldözgetik a hirdetési linkeket. Ügyvédet szállítanak? Nagy nehezen. Azt te is tudsz és talám nég gyorsabban. Ott van előtted az internet, már nincs szükség ingatlanosokra a mai világban.
2015. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!