Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Róbert Kórház Meddőségi...

Róbert Kórház Meddőségi Centrumról vélemények?

Figyelt kérdés
Nem akar jelentkezni a baba, ezért úgy döntöttünk, hogy utánajárunk, mi a probléma. A tb-s meddőségi központoktól ódzkodom, mert rengeteg páciens van és számomra fontos, hogy ne legyen futószalag, ill. hogy ne kelljen órákat várakoznom. A férfi-nő meddőségi kivizsgálás összesen mennyibe kerül a Róberten? Milyenek az ott dolgozók? Mennyire tartják a vizsgálatokra megadott időpontokat, van-e csúszás? Melyik orvost ajánlanátok a férjem, ill. számomra a vizsgálatokhoz? MInden tapasztalat, vélemény érdekel. Köszönöm előre is.
2015. aug. 15. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi oda járunk. Igen, futószalag jellege van (főleg most augusztusban, amikor csak egy doki rendel, a többi szabadságon van), és igen, nagyon sokat kell várni általában. De az ott dolgozók nagyon profik, az asszisztensek is és a dokik is.

Én Nyéky doktorhoz járok, nagyon halkan beszél, de mindent elmagyaráz. Pénteken volt az első lombikunk nála.

Ha jól emlékszem a legelső kivizsgálás 2*19000 volt, de mi már úgy mentünk oda, hogy vittünk minden anyagot, szóval lehet hogy nektek többe kerül.

2015. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is oda jártunk- igaz 4 éve. De egyáltalán nem tapasztaltuk a futószalag jelleget, aminek köszönhetően a 2. inszeminációnk sikerült- ma már van egy egészséges, 4 éves kisfiúnk:) Fülöp doktor végezte a kivizsgálást+ inszemináció (nagyon profi!) és a terhesgondozást pedig Nyéki doktor - szintén nagyon profi, az összes baj felmerült nekem a terhesség során, de mindent orvosolni tudott:) szóval mi csak jókat tudunk mondani, akkoriban várni sem kellett sokat, munkaidőben mentem sokszor a vizsgálatokra, vagy munkakezdés előtt...
2015. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok- a férfi kivizsgálást Szabó doktor végzi. (nálunk a férjemnél volt eltérés, amit gyógyszeres kezeléssel orvosolni tudott)
2015. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is oda jártunk,szerencsére egy kis gyógyszer hatására,természetes úton meglett a baba..aztán ott is szültem..

Időponthoz képest sokszor várni kell,talán ez az egyetlen negatívum

Amúgy nagyon alaposak és kedvesek,meg voltam elégedve,mi Tekse doktorhoz jártunk

2015. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán mostanában azért kell várni többet, mert a csődbe ment Telki kórház ügyfélköre is oda vándorolt....
2015. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!