Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 8. kerület melyik részén...

A 8. kerület melyik részén merjek lakást venni?

Figyelt kérdés
Pesten fogok továbbtanulni februártól, de az albérlet árak is az egekben vannak ezért a vásárlás mellett döntöttünk. Sajnos az anyagiak behatárolják a dolgot, viszont hallottam hogy egyre több utcát kameráznak be, megújul, stb ez mennyire igaz? Természetesen más kerületben is keresgélek, de ha van a 8.ban is biztonságos rész akkor nem szeretnék ráfizetni máshol. Fiatal lány vagyok, örülnék ha minél kevesebb atrocitás érne. Már laktam a borároson egy évig, azzal abszolút nem volt gondom pedig mondtak mindent arra is.. Megköszönném, ha írnátok olyan utcát is ahol semmiképp ne nézzek, illetve leginkább az ott lakók véleménye érdekel. Köszönöm!

2015. okt. 8. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egekben? Jól behülyítették a jónépet. Sok albérlet van kiadó 100e ft alatt, mostanában többen írták itt, hogy először meg voltak ijedve a híresztelések miatt, aztán találtak jó árban.

Ha apa, anya vállalkozó, akkor cég névre ki lehet bérelni és leírni az adóból a bérleti díjat és a rezsit, máris ingyen van lényegében.

Mint láthatod, én albérlet párti vagyok, ha ilyen ideiglenes dologról van szó, mint a tanulmányok.

2015. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne a családi és anyagi hátterem boncolgassuk, a kérdésem pedig nem arra irányult, hogy béreljek vagy vegyünk. Nem vállalkozók a szüleim, nem tehetjük meg hogy leírjuk. Mesterképzésre fogok jelentkezni, de a későbbiekben is ott tervezek maradni ezért is akarunk vásárolni és nem albérletre kidobni a pénzt.

Továbbra is várom az ott lakók válaszait.

2015. okt. 8. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A viii. ker legjobb része a Palotanegyed, árban is látszik (ez a körúton belüli rész). A körúton kívüli rész körúthoz közeli részei se rosszak, de olcsóbbak. Ami rossz az pl. a Diószeghy, Kőris, Karácsony S. utcák környékei.
2015. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 9. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es voltam, te ott is rosszindulatot látsz ahol nincs? Tanács volt az 1-es válasz.

Az albérlettel meg azt akartam mondani, hogy nem igaz, hogy az égben vannak az árak, vannak megfizethetők és ha félsz a 8. kerülettől, akkor inkább egy jobb környéken egy albérlet, mint olyan helyen venni sajátot, ami nem annyira tetszik. Én az egész 7-8 kerületet kilőném a helyedben, az aggályaidra alapozva, meg egyáltalán a belvárost és azokra a helyekre mennék, amiknek jó híre van. Azok között is vannak megfizethetőek. De Te tudod mit akarsz, csak akkor minek kérdezel.

2015. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a rosszindulatot látom, egyszerűen nem ez volt a kérdésem. Nem aggályaim vannak, hanem mivel nem lakom a városban fogalmam sincs melyik utca milyen, milyenek a lakók, mennyit fejlődött mióta eljöttem stb. Most is albérletben lakom, már 4 éve, egyedül, és a mostani árnak legalább a dupláját kellene fizetnem pesten ha továbbra is egyedül szeretnék bérelni, szóval igen, számomra az az ár már az egekben van. Ha annyira félnék az összes belső kerülettől valóban fel sem tettem volna a kérdést :)
2015. okt. 9. 21:53
 7/7 anonim válasza:
Az első kommentjét illett volna megköszönni, nem pedig flegmázni és fölényesen visszavágni! Bunkó paraszt lehetsz!!!
2016. márc. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!