Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jó döntés nyugdíjasként...

Jó döntés nyugdíjasként Szentendrére költözni?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik részén?

Azt már tudom, kommunális adó van..., Megélhetés drágább, mint BP.-én?


2015. okt. 19. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mi ugyan nem nyugdíjasként, hanem fiatal házaspárként költöztünk ki kb. 2 hónapja. Mi imádjuk, a belváros mellett lakunk.
2015. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2015. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem
2015. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott keresgéltem, de végül Leányfalun találtam meg álmaim (kis) házát. Mivel összeépült Szentendre--Leányfalu--Tahi, tulajdonképpen mindegy. Boldogtanyai utca például az első kanyarig Leányfaluhoz tartozik, felette már Szentendréhez. Vannak eladó házak, vannak boltok, strans, nincs etnikum... Helyi adó van, de nyugdijasoknak kedvezményesen, van szemétdíj is. Van csatorna (idén építik ki a hegyoldalakon), van kábeltévé, internet, víz, villany, gáz és majdnem minden házban van beépített biztonsági rendszer. Leányfalu semmivel sem drágább, mint Budapest, vannak boltok, közelben van Vác, sokkal jobban ellátva, mint Szentendre, a közlekedés se rossz, fél óránként járnak a buszok, 40 perc alatt Újpesten vannak. Én jól érzem itt magamat.
2015. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leányfalu, csak ne a dunai oldalon vegyenek, a 11-es út hegyoldali része a jó, illetve a benzinkút mögötti rész.

[link]

[link]

[link]

2015. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Szentendre túlzsúfolt, etnikum is van, feljebb a Dunakanyarban csak lomtalanítás idején láthatók.
2015. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 20. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Verőcén is van cigány, a falu szélén. Benne voltak a hírekben egy ottani fesztivál kapcsán, régen.
2018. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon promózzátok Leányfalut, de én egyetlen élhető házat sem látok ott kb. 16M alatt. Ezen az áron kb. 30 m²-es - bocsánat! - disznóólat lehet venni, amit hétvégi házként csaptak össze valamikor, most meg a tulaj gondolja, hogy megfogta az Isten kis lábujját, és vagyonokat kereshet vele.
2018. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!